Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmodtátok már hogy elhagy,...

Álmodtátok már hogy elhagy, megcsal a párotok? Volt olyan akinek bejött az álom és tényleg elhagyott?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Álmodtam már ezt, de nem hagyott el. :) Jó volt felébredni utána.
2014. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor álmodom ezt,már megörülök ezektől az álmoktól komolyan.Az egész napomat elrontja.2-3 hetente tuti álmodok egy ilyet.Már komolyan azt gondolom hogy tényleg megcsal.
2014. nov. 28. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, nem is egyszer. Meg olyat is sokszor álmodok, hogy én csalom meg, vagy épp beköltözik hozzánk az exe stb. :D

Eszembe nem jutna komolyan venni ezeket az álmokat...

2014. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meséld ezt el neki. Valószínűleg annyira félsz ettől, hogy kivetíted.

Én egyébként mostanában azt álmodom, hogy elveszik a szüzességem. Pedig, tekintve, hogy a múlt héten szültem meg a második gyerekem, ez már réges-rég megtörtént. :)

2014. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már. Nem hagyott el. :)
2014. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 10:55


Valójában mindig elmesélem neki ezeket az álmokat.

2014. nov. 28. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki álmodik ilyesmit. Annak a jele, hogy nem vagy biztos magadban, nem annak, hogy hűtlen. Ne idegeld vele feleslegesen, neki úgy fog lejönni, hogy őbenne nem bízol, holott igazából saját magadban kéne jobban.
2014. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy én csalom meg őt.

Nem áll szándékomban megtenni.

2014. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose szoktam vele álmodni, viszont nemrég pont ezt álmodtam, akkor, egyszer, hihetetlenül részlesen. Megcsalt, bevallotta, elhagyott, tanúja voltam, ahogyan boldogan készül az új nőhöz, és azon töprengtem, mi lesz most velem, hogyan mondjam el a családomnak, annyira abszurd a helyzet. Rettentő megalázó élmény volt. Bőgve ébredtem. Akkoriban sokat stresszeltem, valószínűleg emiatt álmodtam ilyesmit, de nincs okom arra gondolni, hogy valóra válhat. Reggel elmondtam neki, és kiakadt, hogy honnan szedek ilyen hülyeségeket. Mindenesetre ez volt az egyik legintenzívebb érzelmi töltésű álmom az utóbbi években, nem volt kellemes:S Én is azt hiszem, ha ilyet álmodik valaki, az leginkább a lelkiállapota miatt van, nem azért, mert tényleg el akarná hagyni a párja. Ahhoz nem kell álmodni, hogy az ember megérezze.
2014. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azt olvastam, hogy a szerelmesek álmodnak.

nos, én miután megcsalt az exem, nem igen éreztem magam szerelmesnek egy jó darabig. 1 évig nem álmodtam semmit!1x se

aztán megismertem a mostani barátomat. egy idő után észrevettem, hogy minden éjszaka álmodok. és kb a 90%ában benne is van.

igen, álmodtam már olyat, hogy megcsalom, olyat is hogy ő engem. ő is mondta , hogy neki is volt ilyen.

én nem csinálok belőle ügyet. miután azt álmodtam, hogy megcsaltam, már álmomban is sírtam, rosszul éreztem magam. aztán reggel még jobban tudatosult bennem, hogy mennyire szeretem.

mondják azt is, hogy az álmok segíthetnek a félelmeink leküzdésében is.te is valószínű ettől félsz. beszélj vele erről, hogy megnyugodj.

de ha nincs más jel erre, akkor ne vedd komolyan az ilyen álmaid

2014. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!