Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég különös álmom volt ma...

Elég különös álmom volt ma éjjel. Segítene valaki megfejteni? 21/F

Figyelt kérdés

Nem épp egy kellemes álom volt, vissza se tudtam utána aludni, pedig hajnali fél 5kor riadtam fel belőle.

Valami olyasmi volt, hogy:

Itthon voltam a városomban (egy békés megyei kisváros), épp éjszaka volt, mert fekete volt az ég és kissé viharos is. Velem volt az egyik osztálytársam, akivel gyakorlatozok is itt a városban. Az utcán álltunk és azt hiszem arról beszélgettünk, hogy eltévedtünk.

A következő kép, amire emlékszek, hogy egy csomó héliumos lufihoz van hozzákötve az egyik lábam és a levegőben lebegve repülgetek a városban, miközben nagyon félek, le akarok szállni és segítségért kiabálok. Elhaladok egy kisebb lakótelepi panelház mellett, ahonnan engem néz egy nő az egyik ablakból. Kiabálok neki is, de ő nem foglalkozik velem, hanem becsukja az ablakot és visszamegy a lakásba.

Dióhéjban ennyi, amennyit vissza tudok idézni belőle. Eléggé zagyvaság az egész, mégis nagyon különleges hatást gyakorolt rám.

Amit még fontosnak tartok megemlíteni, hogy amikor felébredtem belőle, még félálomban meg voltam róla győződve, hogy ezt már álmodtam egyszer tegnap, de csak miután kitisztult a tudatom, lefixáltam magamban, hogy nem, ilyet még biztos nem álmodtam eddig.

Ha valaki tud valami jelentést kapcsolni hozzá, annak szívesen várom a válaszát. :)



2014. nov. 10. 21:29
 1/4 piriiiiii ***** válasza:

Először is: simán lehet, hogy tényleg álmodtad már. Az ember sok mindent máshogyan, elhomályosultan lát már éberen, mint még az álomból alig feleszmélve, friss emlékekkel.

Másodszor nem vagyok álomfejtő :D, de nyilván a városoddal lehet kapcsolatban, úgy tűnik, mintha nem szeretnéd túlzottan...

2014. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a városommal kapcsolatban valóban kicsit felemásak az érzéseim, de azt nem mondhatnám, hogy kifejezetten utálom is.

Mivel itt nőttem fel, ezért rengeteg szép emlék köt ide a gyerekkoromból, viszont a gimnáziumi idők alatt már nem éreztem magam túl jól, szóval a szép emlékek mellé, elég sok rossz is betársult.

Mindent összevetve nehezen tudok innen elszakadni. Maga ez a város nekem nagyon ideális élőhely, mert nyugodt, csendes, családias. Ha el is költöznék innen, akkor egy hasonló helyre mennék szerintem.

Ugyanakkor tény, hogy szinte már minden ismerősöm, barátom elköltözött innen, csak néhány rokonom él még itt. Szóval nem köt már ide túl sok minden, de akkor se akarom itt hagyni.

2014. nov. 16. 15:55
 3/4 Legoman ***** válasza:

Én szerintem ezt jelenti:

Rossz érzéseid vannak, nem vagy teljes összhangban magaddal, magad sem tudod, hogy merre menj, hogy oldd meg a gondokat. A megoldás mindeközben ott van az orrod előtt, csak jobban meg kellene figyelned a dolgokat. Lehet, hogy elsőre ijesztőnek tűnik és sok erőfeszítésedbe fog kerülni, hogy megtaláld a megoldás, hiába veszed észre, mindig elterelődik a figyelmed és nem foglalkozol vele.

Álmodtad ezt tegnap, csak más szimbólumokkal. A jelentése ugyanaz volt.

Ennyi is lenne. :D

Remélem nem írtam még későn. :)

2014. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem-nem, időben írtál :D Köszönöm szépen a válaszod, elgondolkodtatott :)
2014. nov. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!