Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetoválást akarok egy rövid...

Tetoválást akarok egy rövid idézetet/mondtatot édesanyámról hogy mennyire szeretem ötletek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Azaz ötletem, hogy rossz ötlet.
2014. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
azért mert szeretsz valakit nem kell magadat összefirkálni feltétlenül, kimutathatod másképpen is az érzéseidet
2014. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Rossz ötlet! Majd akkor csináltass tetoválást, ha pontosan tudod, hogy mit szeretnél.
2014. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Egyet értek a többiekkel.

Szeretgesd mindennap, jobban át fogja érzeni.

2014. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

pontosan tudja, hogy mit szeretne. Pont ez a tetoválások lényege - illetve ez kellene, hogy legyen - hogy nem direktbe kell őket értelmezni.


És akkor válaszolok is:

Egy barátnőm anyukája Ibolya, ő egy ibolya virágot varratott magára. Nektek esetleg nincs valami közös anyukáddal? Egy szép emlék, vagy anyáknapi vers, amire emlékszel, hogy mondtad neki? Varrathatod akár a kedvenc virágát, kezdőbetűjét... sokakon látni a "Mom, thank you my life" (bocs, ha rosszul írtam, nem tudok angolul), ezt nem javasolnám.


Nekem van egy dalszöveg-részlet, amit tervezek magamra varratni, bár azt az egész családra értve:

"Történjen bármi, míg élünk, s meghalunk ; mi egy vérből valók vagyunk" - mögötte a kezdőbetűjével.


De én tetoválások témakörbe tenném a kérdést, ott talán válaszolnak is :)


(a dal: Ismerős arcok: Nélküled)

2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyik kezedre "ANYÁM" másikra "APÁM"

Nagyon szexy,pár bantunégeren láttam már ilyet!

2014. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Isten ments! Nehogy így akard kifejezni, hogy szereted. Csak a primitívek tetováltatják magukat, pláne szöveggel!!
2014. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha valami szépet akarsz olvasni az anyákról, olvasd el Weöres Sándor Anyámnak című versét. Csodaszép!
2014. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Csak a primitívek tetováltatják magukat, pláne szöveggel!!"

nos, ezek szerint te merőben intelligens lehetsz, ha így meg tudod az összes tetovált embert ítélni! Mester, taníts!!

2014. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!