Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt kérik, hogy...

A szüleim azt kérik, hogy bocsássak meg a bátyámnak. Nem tudok és nem is akarok. Mi a véleményetek? Írtam rövid sztorit.

Figyelt kérdés
10-11 éves koromig elválaszthatatlanok voltunk a bátyámmal, ő 3 évvel idősebb. Akkortól kezdve egyre ingerültebbé vált, majd végül minden iskolai vagy egyéb negatív dolog, ami rárakódott rajtam csattant. Kékre-zöldre ütött vágott 11 és 15 éves korom között heti rendszerességgel, előfordult, hogy 1 nap 3x vert össze. Földön feküdtem, levegőt nem kaptam és még rúgott belém vagy 2-t legalább. A szüleim 15 éves koromig engem okoltak, ők is nagyon sokszor megvertek, amikor hazajöttek munkából és hallották mi történt. Ők szakácsként nagyon sokat dolgoztak, alig találkoztam velük. Mikor már fiúk terén is egyre lazábban ismerkedtem és kialakult egy 5 hónapos, azt követően egy 5 éves kapcsolatom a bátyám megijedt tőlük (nagy, erős pasijaim voltak). Akkor a 2-3 napi rendszeresség hetire csökkent, később havi, majd negyed évi és így tovább. Most már negyed-fél évente jut a terrorból, most már a szüleim belátták, hogy nem velem van a baj, a testvérem elmebeteg. Ő jelenleg 24 éves és ma is kaptam tőle, amiért vele egyszerre tartózkodtam a konyhában megtaposott, majd fenyegetett. Édesapánk 4 éves koromban elhagyott, ő volt ilyen, aki édesanyámat verte. Jelenleg nevelőapánk van, bár neki csak útban vagyunk... Nagyon gyenge vagyok lelkileg, ha egy férfi hangot emel már sírhatnékom van. Nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal...
2012. jún. 27. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátyádat egy elmegyógyintézetbe kéne dugni. Mindenesetre én tartanék egy bicskát a zsebembe és egyszer beleszúrnám a lábába. Önvédelem gyanán. És már bocsi de a szüleid taplók... MIért nem szóltál egyből gyámügynek?
2012. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a vázát vagy az éjjeli lámpát és vágd a fejéhez majd fuss... és költözz el.


De én beiratkoztam volna kiskoromba valami küzdősport félére és kitapostam volna a belét a "bátyámnak".

2012. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet, hogy hasznos lenne egy önvédelmi tanfolyam. Nem kell, hogy feketöves legyél, csak tudd megvédeni magad, vagy vegyél gázsprét. Sajnos ha nem segít más, akkor ezt be kell vetni. Mostmár felnőtt nő vagy, nehogy már verjen a tesód. Az eszem megáll. Még amikor kicsi voltál, akkor sem. Vagy ereszd rá az egyik havarod, megérdemelné. basszus. Költözz el, ha tudsz!
2012. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is! Üss vissza, védd magad! Amúgy én feljelenteném a rendőrségen. Vetetnék látleletet. Külön szép, hogy ahogy kiveszem, Te lány vagy... Ami a szüleidet illeti, olvasd el Susan Forward: Mérgező szülők c. könyvét! Ha az nem ad erőt, akkor semmi! Rendesen hibásak a szüleid is, nem mentség, hogy mennyit dolgoztak! Erre az előtt kellett volna gondolniuk, hogy vállaltak 2 gyereket! Milyen szülő az, aki veri a gyerekét? Milyen szülő az, aki nem avatkozik közbe, mikor egyik gyereke veri a másikat, ráadásul az a földön fekszik???
2012. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A helyedben egy verés után elmennék rendőrsègre feljelentést tenni. Lefotózzák a zúzódásokat. Esetleg ha tudsz, készíts hangfelvételt.

Nem elég elköltözni, azt a vadállatot le kell állítani, mielőtt valakinek komoly sérülést okoz. Ha esetleg nem vesznek komolyan, minden verés után menj feljelentést venni. De komolyan fogják, egy ismerőst bizonyíthatalan vádak miatt lecsukták. Fél éve csücsül elòzetesben pedig a látleletek szerint nem csinált semmit. Anyád sem falazhat neki örökké.

2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



Teljesen igazad van. Miért tennéd? Rommá tett téged testileg és lelkileg. Akkor? :-o

A #2-es pedig igaza van. Miért hagytad magad? Beiratkozhatnál küzdősportra, pl. Judo, Aikido, Krav-Maga vagy Kung-Fu-ra, az majd megerősít, pláne hogy a bátyád bántalmazott, ergo a fájdalomtűrő-képességed megnőtt. Csak ezt élvezetből csinálnád. :-)


Aztán...


"Mikor már fiúk terén is egyre lazábban ismerkedtem és kialakult egy 5 hónapos, azt követően egy 5 éves kapcsolatom a bátyám megijedt tőlük (nagy, erős pasijaim voltak). Akkor a 2-3 napi rendszeresség hetire csökkent, később havi, majd negyed évi és így tovább. Most már negyed-fél évente jut a terrorból,..."

_ A laikus ebből mit vesz észre? Hogy fosik a bátyád a pasiidtól. Akkor? Miért nem használod ki ezt a prííma lehetőséget? SZÓLJ A PASI(I)DNAK, hogy ez a szemétláda ezt meg ezt tette veled, és ne félj! Többé eszébe nem fog jutni kezet emelni rád, úgy helybenhagynák. Akkor majd megtanulja, hogy a nőt nem bántani, hanem tisztelni kell! :o

De azért te is mekkora mafla vagy, hogy ezt eddig nem használtad ki? És még ezek után mekkora mafla leszel, ha a kapcsolataid, pasiid elől eltitkolod, hogy miket művelt veled az a nyomorék bátyád, teszed azt SAJNÁLATBÓL!? >:-o

Ő TALÁN SAJNÁLT TÉGED? ... NEM! Ő OTT ÜTÖTT-VÁGOTT TÉGED, AHOL CSAK TUDOTT! >>:-O


˙

A "bevédés" azt jelenti, hogy vannak olyan ismerőseid, barátaid, ill. kapcsolataid, akik megvédenek, ha valaki bántani merészelne. És ha a másik tudja, hogy milyen a háttered, akkor fosni fog kezet emelni rád újfent, mert tudja, milyen következményekkel jár6 az. Engem is van aki bevédene, ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy megtámadnának, vagy ok nélkül megvernének, bántanának. Mert vannak olyan kapcsolataim, akik megtennék értem, csak mert kedvelnek, barátjukként szeretnek és tixtelnek.


"...ma is kaptam tőle, amiért vele egyszerre tartózkodtam a konyhában megtaposott, majd fenyegetett."

_ Tessék ezt elmondani a pasidnak, vagy az exeidnek, és ne sajnáld azt a faxkalapot! Hadd kapja meg, ami jár neki! (Ha csak nem Thai-masszázsról van szó,...)


˙

*** *** *** *** ***

MEDDIG VÁRSZ MÉG? AMÍG VALAMI .K.O.M.O.L.Y. .B.A.J.O.D. FOG ESNI???

VAGY Ő, VAGY TE! EZT DÖNTSD EL!

*** *** *** *** ***


˙

Üdv: EE

2012. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zokniszörny ***** válasza:
100%

Ne is haragudjatok, válaszolók, de viccesek vagytok, mikor megkérdezitek, hogy "de miért nem védted meg magad?" Nem hittem, hogy valaha el kell magyaráznom, hogy egy férfi meg egy nő közt mekkora fizikai különbségek vannak. Hacsak a csaj nem világbajnok bokszoló vagy díjbirkózó, esélytelen a bátyjával szemben. Ha még vissza is üt, akkor szerintem a bátyja helyben agyonveri. Meg gondolom, a lány 50 kiló vasággyal, a pasas meg egy 90 kilós hegyomlás. Itt meg végképp nincs miről beszélni.


Kérdező, a kérdésedre válaszolva: jelentsd fel a rendőrségen, vétess látleletet, és kérj távolságtartási végzést. Ha lehetőséged van, költözz el. A szüleid meg idióták. Ha az én fiam verné a lányomat, olyat kapna, hogy leszakadna a feje.

2012. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

"Meg gondolom, a lány 50 kiló vasággyal, a pasas meg egy 90 kilós hegyomlás. Itt meg végképp nincs miről beszélni."


Gondolod? :)

Erről semmilyen adatot nem adott meg a kérdező.

De a küzdősport látványelemek nélkül is képes akárkit (akár egy nőt is megvédeni.)

http://www.youtube.com/watch?v=0p2S_HGq3Zc


De a "nagy, erős pasijainak" simán lehetett volna/lehetne szólni... valószínűleg a kérdező mégiscsak sajnálja a bátyját, akkor is, ha nem kéne... ebben az esetben ő is hibás, hogy itt tartanak és késlelteti a megoldást!

2012. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 zokniszörny ***** válasza:
85%

Nem tudom, általában úgy szokott lenni, hogy az ilyen gorillák a náluk legalább 40 kilóval könnyebb nőkön élik ki magukat, de igazából tök mindegy, ha a lány 80 kilós, akkor is tehetetlen.


A pasiknak való szólással ugyanaz a gond. A lány hapsija megveri a bátyját, aztán mikor a barát épp nincs náluk, akkor meg a báty kamatostul visszaadja a csajnak...

2012. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz sem küzdősport, sem nagy izomtömeg. Elég egyszer, egy nagyot, egy adott helyre rúgnod. Gondolom tudod hová!

Egyébként szerintem is irány a rendőrség, szerezz tiltó végzést a bátyád ellen!

2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!