Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok meddig terjed...

Mit gondoltok meddig terjed ki egy ferfi kotelessege ha nem ove a gyerek?

Figyelt kérdés
A tortenet az egyik munkatarsunkrol szol. A mi kozod hozza valaszoloknak irnam hogy ne valaszolj ha nem akarsz. A munkatarsunk 4 evig azt hitte hogy o a kisfiu apja. Egy veletlen folytan kiderult hogy nem, dns-teszt is bizonyitja. Elinditotta a jogi eljarast az apasag megszuntetesere. A munkatarsunk apja elhunyt az o hazaban eltek az anyja kulfoldon el. Jo kapcsolatuk van igy azt javasolta a fianak hogy adja el a hazat,koltozzon ki es keres neki munkat is. Eleg megosztott velemenyeket hallottam errol hogy milyen szemetseg hogy a ferfi eladja a hazat,nem tartja majd a gyerekkel a kapcsolatot,kikoltozik a csaladjahoz. En ugy gondolom hogy ebben a helyzetben en is a csaladomhoz mennek es nem maradnek itt, mivel mar az osszes kozeli csaladtagja kint el. Ti mit gondoltok errol? A ferfi helyeben mit tetettek volna?
2014. dec. 2. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van. Semmi köze nincs a gyerekhez, sem annak az anyjához. Idegeneket meg nem tartanék el.
2014. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de en epp valok es sajna a felesegemmel fog elni a kifiam, o hianyzik mar most is a legjobban. Ha kiderulne, hogy nem az enyem, nem tudom valtozna e az erzesem ha ranezek vagy gondolok ra.
2014. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
én azonnal dobbantanék amint a jogi procedúra véget ér. Minimális hezitáció nélkül. Ez a helyes döntés, a gyereknek van egy valódi apja, majd az neveli.
2014. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Szomorú helyzet, de az az igazság, hogy én nem értem, milyen apai szeretet az, ami 4 év után elmúlik, csak mert nem az övé a gyerek. Nyilván, jogos, hogy elválik a feleségétől, de a gyereket nem szerette meg 4 év alatt? És a gyerek érzéseire nem gondol? Ő nem hibás, nem érti mi történik, ő apjaként szereti ezt az embert, aki most el akarja hagyni, egy olyan dolog miatt, amiről ő nem tehet és amit ő nem is ért. Ha ujszülőtt korában derül ki az más, de 4 év alatt egy nagyon erős kölcsönös köteléknek kellett volna kialakulnia. Én a helyében elválnék, de a gyerekkel tartanám még a kapcsolatot, legalább egy ideig, szépen, fokozatosan szokja meg a hiányomat, ne egyből tűnjek el az életéből. Ez így súlyos önértékelési és emocionális problémákat okozhat majd a gyereknél.
2014. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%

Olyan érdekes, hogy a férfiak zöme egy apaságot megdöntő DNS teszt hatására képesek "kiszeretni" abból a kisgyerekből, akit addig szerettek, neveltek, kötődtek.


Ha egy anya megtudná, hogy nem a saját gyerekét neveli (mert elcserélték a babákat a szülészeten), biztos képtelen lenne eldobni magától azt a gyereket, akit addig a sajátjaként szeretett.


Ez a különbség a férfi és nő között.

2014. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, szerinted az elcserélés és az, hogy anyuka véletlenül más alá feküdt, az ugyanaz?
2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: Szép és rózsaszín amit leírtál, de csak addig az ameddig 1. Az igazi apa nem formál jogot a gyerekre (onnantól cseszheted és látni se láthatod akár) 2. A gyerek felnő, és kitalálja, hogy te nemis vagy az igazi apja és megakarja keresni az igazit 3. Tini korában a fejedhez vágja hogy "ne parancsolgass, te nem is vagy az igazi apám!


Persze ezeket túl lehet élni, ha önként vállaltad egy nem vérszerinti gyermek nevelését (örökbefogadás, gyermekes nő elvétele). De úgy, hogy átlett cseszve az arcod, na úgy már nehezebb...

2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudjatok, de nem tudok napirendre térni 5-ös politikusokat megszégyenítő ferdítése felett!
2014. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor eljen itt a csaladja nelkul egy olyan gyerek miatt akihez semmi koze? Ott jobb lenne a fizetese is.En megertem hogy nem marad egyedul itt.
2014. dec. 2. 19:43
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ha a munkatársad csalta volna meg ilyen aljas, féreg módon a feleségét, már a vérét követelnék a "KOMMENTELŐK."
2014. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!