Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az akit az anyja...

Milyen ember az akit az anyja tart el 35 évesen teljes mértékben?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 35 éves nő. Az anyja tartja el.

Az anyja fizeti ki neki az albérletet amit bérel,

meg még mindent teljes mértékben. Plusz

pénzt is ad neki az anyja csak úgy, a semmiért

cserébe. És ez a nő ráadásul NEM DOLGOZIK,

otthon ül, de megteheti mert eltartja az anyja. A probléma: Ez a nő ismerősöm lekezelő, beképzelt, arrogáns, lenéző... stb...

A stílusa felháborító. Mindenkit lenéz, semmibe vesz,

és nagyon beképzelt ráadásul mindenkit kiröhög.

Simán az ember képébe röhög, bármiről is legyen szó,

mert neki van pénze bezzeg ő mindent megtehet.

Milyen ember az ilyen??? Kinek mi a véleménye róla???


2014. dec. 6. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
Egy mázlista.Az én anyám kisgyerek koromban meghalt,ennek meg még 35 évesen is jó világa van.K.urva igazságtalan az élet.Mivel érdemel ez többet,mint èn?!Nekem még a 18. születèsnapomon sem volt ilyen jó világom.Fordulna fel!
2014. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

A teljes mértékben szó alatt azt értem

hogy mindent az anyja finanszíroz mivel nem dolgozik.

2014. dec. 6. 18:01
 13/26 A kérdező kommentje:

Elvan ez a nő mint a befőtt. Nem értem az anyja

miért csinálja ezt végtelenségig? Tudtommal

már legalább 5 éve ez így megy. Mindent az anyja finanszíroz, a semmiért cserébe.

Ráadásul borzalmas természetű, beképzelt, lenéző,

áskálódó a lánya. A legnagyobb elfoglaltsága az,

hogy mások ellen áskálódik.

2014. dec. 6. 18:09
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Neked mi közöd hozzá? Te most nem áskálódsz éppen? Kicsodád, hogy ennyire irritál?
2014. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem irritálna, HA nem nézne le másokat !!!


Nem áskálódok csupán felháborítónak tartom hogy egy olyan ember néz le másokat akit az anyja tart el 35 évesen !!!

Ha más elmegy dolgozni, azt ő kiröhögi!!!

Örül mások nyomorának! Szó szerint, örömmel tölti el ha másokon röhöghet. Nem kívánom neked h egy ilyen ismerősöd legyen!!!

2014. dec. 6. 19:02
 16/26 anonim ***** válasza:
72%
súlyos személyiség zavaros, pchihés beteg
2014. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Na figyelj! Milyen ember az, akit férfi létére a 80+ éves anyja tart el a nyugdíjából, úgyhogy lassan 60 éves lesz?? Igen, van ilyen is... Személyesen ismerem, rokonom, szánalmas az egész. Ő ugyan dolgozott úgy 50 éves koráig, de soha nem költözött el otthonról, mindig is anyuci pici fia volt. Akkor szívinfarktust kapott, leszázalékolták, el volt mint a befőtt, kapta a szép pénzt, anyuci meg mosott-főzött-takarított rá... Volt felülvizsgálaton, régen dolgoznia kéne újra, de persze letagadja az egészet, hülyének néz mindenkit maga körül és megsértődik, ha valaki meg meri kérdezni, hogy mi van vele.... Majd 60 évesen az anyja pénzéből, se felesége, se gyereke, se semmije....

Enyhén fogalmazva is elég szánalmasak az ilyen emberek, mert elvárjuk, hogy az idős/beteg/stb. szülője tartja el. És nyugodtan le lehet pontozni, de akkor is ez a véleményem, az aki benne volt/van érti igazán, hogy milyen is ez vagy ha a közvetlen környezetében látja a példát rá...

2014. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

Előző vagyok, javítok:

* elvárják

2014. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem szabad elsőre ismeretlenül ítélkezni. Sajnos én ismerek olyat aki 43 évesen erre kényszerül. 20 évig dolgozott aztán súlyos beteg lett, meg kellett műteni kétszer. Most még mindig táppénzen van, ami semmire nem elég. Dolgozni nem mehet vissza leszázalékolni még nem akarják. Szőrnyű helyzet senkinek nem kivánom.
2014. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
ha valaki irritál, aki nem a rokonod, akkor hol a kérdés? miért ragaszkodsz hozzá, inkább ezen kellene elgondolkodnod.
2014. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!