Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felettem lévő ember kopácsol...

A felettem lévő ember kopácsol, meg az anyja hangosan beszél éjfélig is akár. Hogyan álljak bosszút? 1 éve ezt csinálják.

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 08:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Éjféltől hajnali 3-ig ülnék és partvisnyéllel kopognék a plafonon megállás nélkül. Ha kopognak az ajtón, nem venném figyelembe. Természetesen előtte szólnék nekik kedvesen, aztán ha nem változik semmi, akkor...
2014. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy kutyaszart teszek a postaládájába.
2014. nov. 22. 12:27
 3/20 anonim ***** válasza:
NEm biztos, hogy értenék a célzást.
2014. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de ez csak figyelmeztetésnek, hogy van valaki aki ne "szarozik" :D
2014. nov. 22. 20:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gyökér felső szomszédjaim vannak,csak ők még nem is öregek,hanem egy fiatalabb pár...
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó ötletek:)
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
valahonnan meg kéne szerezni a számukat, és átbaszni őket, vagy telefonbetyárkodni...
2014. nov. 23. 00:47
 8/20 anonim ***** válasza:
:) én most a plafont ütöm:)) elhatároztam,a mai nap is,hogy ezt fogom csinálni. Ma felment egy kedves barátom,beszélni velük,de u.úgy folytatják tovább. Nálam sajnos egy kreténnel állunk szemben... direkt,rosszindulatból... és nagyon hangosan,és idegesítően.
2014. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
és nem éjfélig beszél, hanem valami nehéz tárgyat dobál le a padlóra! Sokszor! Bármikor! Hajnalban, szombat reggel 7-kor,mondjuk.folyamatosan.Az a kivétel ha valamelyik nap nem...ha hazajövök a munkából,du. 6-ra nem tudok leülni nyugodtan bármit csinálni,mert.....hülye.
2014. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nekem is dobál valamit, és arra gondoltam hogy dolgozik valamit. rohadjon meg az ilyen féreg ember, aki nem tud a másikkal együtt élni!
2014. nov. 24. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!