Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor van visszaút?

Ilyenkor van visszaút?

Figyelt kérdés

Anno a párom volt férje nevére került a MI közös gyerekünk. (papíron még nem voltak elválva)

Sokat harcoltunk érte, hogy az én nevemre kerüljön, apasági nyilatkozat és hozzá hasonlók.


De sajnos mostanra kiderült, hogy valószínűleg nem tőlem van a gyerek.

Ilyenkor mi a teendő?

Ugyanúgy kérhetek DNS tesztet?


Vagy ha anno én apasági nyilatkozatot tettem, akkor én elismertem egy gyerekről hogy az enyém, és már ezen nem lehet változtatni?


2014. dec. 6. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet változtatni csak kérned kell egy újabb apasági vizsgálatot. Bár meglepő amit írsz mert amikor apasági nyilatkozatot tettél anno, akkor nem volt DNS vizsgálat? Vagy csak a hasadra ütöttél, hogy márpedig a gyerek tőled van?? A nő nem tudja ki a gyerek apja??? ez is fura...
2014. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De akkor KI a gyerek apja?
2014. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek szerintem mindegy volt, csak valakire rávarrhassa:S Legalább az exférjtől? Mert ha egy harmadiktól, az lenne igazán szép. Egyébként az apasági nyilatkozatod szerintem pont annyit ér, mint amit az exférjé: meg lehet támadni. DNS teszt, bíróság..
2014. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem semmi. Keress egy ugyvedet ha nem a tied nem vagy koteles fizetni. De ki az apa?
2014. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az, KI a gyerek apja?
2014. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az apa.

Én akkoriban dolgoztam napi minimum 12-14 órákat.

Az anyuka mindig otthon volt, minden gyerekkel és utána is, mert "nem talált munkát".


Ez így több mint gyanús.


Csak annyi de annyi ellentmondásos dolog merült fel mostanában, hogy már semmiben sem vagyok biztos.

2014. dec. 6. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Héé, helló, álljunk csak meg.

A nő exférjével szemben megdőlt anno az apaság vélelme.

Tettél teljes jogú apasági elismerő nyilatkozatot?

Ez 6 hónapnál régebben történt?

Mert ha így volt, tudtommal te maradsz apuci, míg világ a világ.

Lehet, hogy tévedek, de szerintem az apasági nyilatkozat 6 hónap elteltét követően nem visszavonható.

2014. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a volt férjé a gyerek?
2014. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!