Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H a betiltanák az abortuszt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H a betiltanák az abortuszt, mennyit változna a hozzáállásotok a fogamzásgátlással kapcsolatban? Jobban odafigyelnétek, ha tudjátok, hogy ilyenkor nincs "visszaút"?

Figyelt kérdés

Arról most nem nyitnék vitát, hogy betiltják, nem tiltják, mi van az új Alkotmányban, és a többi. Csak maga a konkrét kérdés, amire választ szeretnék kapni: ha tudod, hogy nem lehet sehogy megoldani, ha véletlen teherbe esel, tök mindegy, mit szól a fiú, a lány, a családotok, stb, muszáj lesz kihordani és megszülni a gyereket, az változtat azon, hogy most hozzáállsz a védekezéshez?

Szerintetek aki ilyen lazán kezeli a dolgot (megszakításos védekezés, és társai), az változtatna szokásain, vagy továbbra is ilyen felelőtlenek lennének?

Változna az, hogy a 13-14 évesek nem szexelnek ennyire felelőtlenül?

Mit szólnátok hozzá, ha összejöttök egy 16 éves fiúval/lánnyal, és kiderül, hogy van már gyereke? (Sokkal több lenne az ilyen eset, mint most.)


Fiúk és lányok véleménye is érdekel!


2011. jún. 8. 18:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocs a rengeteg szóközért, de már sejtelmem sincs, melyik szó nem tetszettet ennek a fantasztikus programnak.

:(

2011. jún. 8. 18:45
 2/16 TOMAtm ***** válasza:
14%
fiú vagyok és lesz*rom.15 éve csinálom gumi nélkül eddig nem volt gond.nem kell összevissza spriccelni és annyi.
2011. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én így is odafigyelek, de nagyon nem lenne jó, ha bevezetnék, mert sokan akkor sem figyelnének oda...


23/F

2011. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 B.angel ***** válasza:
85%
Nem, nem változna meg. Tény, hogy korábban megszakításos védekezéssel voltam együtt a párommal, de észbekaptam. Viszont, ha gumi/fogamzásgátló tabletta/spirál ellenére becsúszna most egy baba, nem tartanám meg semmiképpen! Mert nem tehetem meg...
2011. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Elég szomorú, ha egy tini azért nem védekezik, mert úgyis elveteti, ha baj van.

Egyébként ha betiltják,akkor is lesznek abortuszok, csak titokban és drágán.

Én eddig is odafigyeltem és védekeztem, mert nem szerettem volna megölni egy kisbabát.

2011. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
B.Angel esete más, ha egy felnőtt kapcsolatba csúszik be egy baba rossz időben, ott sokan szívnának. DE sajnos a tinik tényleg felelőtlenek.
2011. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 B.angel ***** válasza:
76%
Igen, egyetértek. A sok tini, akik tényleg felelőtlenül szeretkeznek ... és itt teszik fel a kérdéseiket ezzel-azzal kapcsolatba.. Nos, az tényleg elítélendő. Találkoztam itt nem egy olyannal, aki a gumit félt megvenni, meg dugásnak hívta 14 évesen a szeretkezést. És akkor a sok sz*pástól lehetek terhes és nem védekeztünk, a barátom belémélvezett, de ez és ez, de azért lehetek terhes féle kérdésekről ne is beszéljünk!
2011. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy van aki észbekapna. De akinek van esze, az most is védekezik, mert az abortusz nem megoldás...

Nem bírnék úgy élni, hogy bármikor aggódhatok afelől, hogy na nem-e terhes vagyok... stb

2011. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez hülyeség.Van olyan is hogy valaki fogamzásgátlót szedett és úgy lett terhes.És az kinek jó ha megszüli és nem tudja felnevelni,ezért mondjuk intézetbe adja.....

meg aki védekezett és úgy esett teherbe fiatalon az szerinted mit csináljon???? akassza fel magát???mert ha meg kellene szülnie akkor a jövőjének is annyi lenne...

Ha valakivel ez fiatalon előfordul akkor legalább gondolkodjon utána felelősségteljesen és vetesse el és csak akkor szüljön gyereket ha fel tudja nevelni.

2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

talán néhányan észbekapnának. bár lehet csak azután h megtörtént a baj. én így is maximálisan odafigyelek a védekezésre, úgyhogy nálam nem változna.

azzal egyet értek egyébként, hogy akkor is lenne abortusz csak avgy titokban, vagy külföldön. Ausztriába így is sokan járnak át a tablettás abortuszra aki megteheti. illetve hollandia, stb. még az is olcsóbb mint felnevelni egy gyereket, nem beszélve az elcseszett jövőről.

2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!