Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kötődik érzelmileg...

Mennyire kötődik érzelmileg az a személy a másikhoz ha az az egy nézeteltérés után azt mondja: "Ha úgy gondolod, hogy nem akarsz többet látni, én megértem"? Üdv, Elek

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem túlzottan.

Na de most megyek, mert mindjárt beviz-elek.

Üdv!

2014. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semennyire, sőt még annyi gerinc sincs benne, hogy ő mondja ki "az utolsó szót".
2014. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Vagy egyáltalán nem, vagy pedig nagyon. Ha én úgy érezném, mélységesen megbántottam azt, aki egyáltalán nem érdemelte meg, pont ugyanezt mondanám.
2014. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3: Bár a te válaszod a legszimpatikusabb, mégis ez az amit a legnehezebb helyesnek vélni. Bár az első gondolatom nekem is ez volt. Viszont ha én megbántok valakit akit "elvileg" szeretek.akkor nem lennék képes ilyet mondani és elfogadni azt, hogy így legyen vége egy bármilynemű kapcsolatnak. Hogy így megváljak tőle, így egyszerűen, haraggal... nem menne. Próbálnám megoldani a dolgot. Számomra ez a kijelentés azt jelenti: "Mindegy hogy elválunk e vagy sem, nekem nem okoz gondot. Így is jó meg úgy is jó". Vagy rosszul látom?
2014. dec. 6. 23:46
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Anno a paromal aki most a ferjem lett 😁 is pl veszekedtunk akkor vagy en vagy a parom mondta, de egyikonksem hondolta komolyan azota ,6 eve vagyunk hazassok!

Igegesegbol, sertodesbol sok mindeng momd az ember de nem bkztos hogy komolyan is gondoljuk!

2014. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
minden kapcsolatban van egy fél aki jobban ragaszkodik mint a másik... ez van nem mindenki egyát árasztják el az endorfinek
2014. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4: Egyoldalúnak érzi a kötődését, és várja a másiktől, hogy ő mennyire ragaszkodik hozzá. hogy színt valljon, hogy elküldi-e, stb.
2014. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3: Az utolsó mondatodra: inkább hogy túlságosan is behódol a másiknak, mert hajlandó saját magát alárendelni a másik kényének kedvének, miközben szétszenvedi magát. Érted.

szerintem nem tudja, hogyan kell kialakítani a párkapcsolatot, és túl nagy teret enged benne a másik akaratának. Szerinte nem illik csimpaszkodni, akaratoskodni, stb.

2014. dec. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 4-esre írtam az utolsót.:)
2014. dec. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyjából azt akarta mondani, hogy nem akar többet látni, de mivel nem akar leszállni az erkölcsi magaslatáról, elvárja hogy te mondd ki és tied legyen az utsó szó. Azaz semennyire.
2014. dec. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!