Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondoltok ha egy pár...

Ti mire gondoltok ha egy pár 2 tagja között 25-30 év van a férfi javára?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 15:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy nem irigylem a nőt. Én nem bukom az ennyivel idősebbekre. Egyébként ha a fiatalabb személy is elmúlt már 24-25, akkor nyilván tisztában van a saját igényeivel, és okkal választott ennyivel idősebb pasast a kockázatok ellenére is. Ha viszont a lány csitri, elég szánalmas fazon lehet, aki ennyivel éretlenebb partnerben találja meg azt, akinek megfelel. Harmadik verzió, ha mindketten érdekkapcsolatot keresnek, ebben az esetben mindkét fél megkapja, amit akar, egyenrangú kapcsolat, egészségükre.
2014. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%

Bennem mindig felmerül, hogy mit tud az az "öregember" nyújtani. Az öregembert szándékosan tettem zárójelbe, mert nem feltétlenül öreg, de a lányhoz viszonyítva mindenképpen.


Szóval én nem tudom elfogadni a biztos csak a pénzéért érvelést, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy az elég lenne.

2014. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%
"Csak az igaz szerelem miatt lehetnek együtt."
2014. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
pénze mindkettejüknek van , a nő 26 éves
2014. dec. 9. 15:35
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig elgondolkodok, hogy 20 éves lányok miért mennek hozzá 70-80 éves férfiakhoz. De aztán mindig rájövök a titokra.
2014. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
13%

Arra gondolok hogy meginnak egy sört

Ugy meg izlesek es pofonok

2014. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

A férfi egyébként sármos,fiatalos .Normális is,és látszik,hogy szereti a lányt,de én nem tudom elfogadni legbelül,persze nem mondom nekik.

A húgomról van szó egyébként . Ha együtt vannak,olyanok mint a kamaszok ,nevetgélnek,szeretgetik egymást ..

De féltem a testvérem ,nem akarok neki rosszat,de nem hiszem hogy ez igazi szerelem .Mit tennétek a helyemben,hagyjam,van mondjam el a véleményem a húgomnak ?

2014. dec. 9. 15:43
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Jo nem mondom legtobb esetben tenyleg a penz a vonzo. Megemlitheted neki ha jo a kapcsolatotok. Szerintem benne talalta meg a tarsat.
2014. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Ha a húgodról van szó, a helyedben nagyon diplomatikus lennék. Kérdezősködni lehet az érzelmeik mélységéről, arról, milyen terveik vannak, jelezni, hogy te mitől félnél a helyében, stb, de ne mutass olyan jeleket, hogy nem akarod elfogadni a párját. Én biztosítanám róla, hogy bízom a döntésében, és mellette állok, bármi legyen a kapcsolatból. Az a fontos, hogy boldog legyen.. Ha ellene vagy, a dac még felnőtt nő esetében is arra veheti rá az embert, hogyha mások nem jósoltak jövőt nekik, akkor majd ő megmutatja, hogy túl lehet jutni a problémákon.. és így simán megragadhat jóval hosszabb ideig a kapcsolatban a kelleténél.
2014. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
42%

A lánynak apakomplexusa van valószínűleg.

Amúgy szívás neki: ha vállalnak közös gyereket, a férj talán a gimis ballagását sem éri meg.

2014. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!