Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túllépni egy rossz...

Nem tudok túllépni egy rossz emberen, és ő sem segít ebben. Valakinek van ebben tapasztalata? Help!

Figyelt kérdés

a (volt) párom mellett gyakorlatilag abbahagytam a tanulást, az imádott hobbijaimat (fotózás, rajz, aerobik) , tudom hogy ebben nemcsak ő a hibás!, szerettük egymást de a kapcsolat egy elmebeteg viszonnyá alakult, esélyes hogy meg is csalt...,verekedésekkel, vitákkal tarkított volt ez a kapcsolat nap mint nap, szakítottam vele, hiányzik, minden nap felhív, úgy tesz mintha nem is lenne vége, nem tudok túllépni, és még én is szeretem, de én nem akarok egy lusta agresszív senki lenni, tanulni és ÉLNI akarok, de amíg le nem ráztam és túl nem lépek ez nem fog menni

hasonló helyzetet átélők válaszát várom


2010. febr. 2. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
cseréld le a számod, ne járj azokra a helyekre ahol eddig megfordultál h ne találjon meg, keresd fel a barátnőidet csináljatok csajos délutánokat hétvégéket, de semmiképp se menj vissza ehhez a férfihoz! találni fogsz helyette sokkal jobbat!sok sikert!
2010. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szereted, hiányzi, de mégis szakítan akarsz vele?! Szerintem az a bajod, hogy nem tudod ,mit is akarsz. Döntsd el. Mérlegelj!Ha meg szereted a megalázást(verekedés,megcsalás),akkor nem feltétlenül a Párod a legnagyobb hibás ebben a kapcsolatban,hanem Te!
2010. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
épp azért léptem ki ebből mert nem szeretem az ilyesmit... anno csodálatosan indult a kapcsolatunk, utazások, kiállítások aztán a tél címszó alatt sehova se mentünk ( nem az anyagiak az akadály, kirándulni pénz nélkül is lehet menni..) semmire nem volt hajlandó..
2010. febr. 2. 14:00
 4/8 anonim válasza:

én is voltam ilyen helyzetben. nekem a barátaim, az összessel megszakítottam a kapcsolatot, és úgy döntöttem elég.


újra barátkozni kezdte velük, meg újabb emberekkel, a régi hobbyaim felvettem megint, és nem hagytam egy kis gondolkodási időt sem. a telefonszámom is megváltoztattam..

baromi nehéz volt, de a barátok kárpótoltak. azóta már 3 éves kapcsolatban élek, úgy hogy azok a barátaim vannak velem, akiket akkor szereztem, és mindig számíthatok rájuk

2010. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszd az életet, cserélj telefonszámot és légy kitartó abban, hogy lerázod. Valószínűleg, amíg egy cseppnyi esélyt is érez, gondol arra, hogy visszafogadd, nem adja fel. Egyetértek azzal az előttem szólóval, aki azt tanácsolta, mennél több program és főleg közös program barátnőkkel , haverokkal, társasággal. Ez a legjobb út, hogy Te is könnyebben túléld a szakítást, eltereld a figyelmedet a hiányáról és kitöltsd az űrt, s nem utolsó sorban ez az út vezethet egy új partnerkapcsolathoz, új ismeretséghez. Sok sikert kívánok!
2010. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, pont úgy mint te, bár mi nem verekedtünk, meg veszekedni sem nagyon lehetett vele, de nem volt benne annyi, hogy szakítson, hanem közben találkozgatott mással és ismerkedni próbált. Mégis nálunk mindketten szeretnénk beszélni,vagyis én biztos, rajta meg már nem igazodom ki :( Én nem vagyok olyan típus, aki képes elviselni azokat a hazugságokat, meg megcsalást, mindezek ellenére beszélni szeretnék vele továbbra is, mert csak az tud felvidítani, ha hallom a hangját, vagy smst ír. Tudom, azért ez szánalmas, bár nem is tudom, hogy szerelmes vagyok-e még belé, de újrakezdeni nem fogjuk. Nem tudok benne bízni. De egyszerűen hiányzik, ő volt az életem 2,5 éven át és most nem tudom, hogy mit kezdek nélküle.

Nos, ez nem tanács volt, ettől nem leszel jobban, csak gondoltam jót tesz, ha tudod, hogy én még bonyolultabb helyzetben vagyok, te legalább túl akarsz lépni rajta :)

2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, előző voltam. Szóval azért nem teljesen vunk uabban a helyzetben, én nem hagytam abba a tanulást, csak nem igazán barátkoztam a vele eltöltött idő alatt és a régi barátaim azóta messze vannak, mert egyetemre jöttem.
2010. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát erre a recept : no contact.

Ha véget akarsz vetni a vele való ismerettségnek,ne lépj vele kapcsolatba.NE válaszolj az smseire,NE válaszolj az emailjeire,NE vedd fel a telefont ha ő hív,sőt vehetnél egy új számot.Ennyi.Előbb utóbb megunja a folyamatos kudarcot,és előbb utóbb talál mást akit szekálhat.

Ja...és egy kapcsolat akkor jó,ha ÉPÍTŐ mindkét félnek.

Ne feledd...no contact

2010. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!