Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha a párod azt...

Te mit tennél, ha a párod azt mondaná, nem vesz neked maradandó ajándékot, mert ez Úgyis csak az első karacsonyotok?

Figyelt kérdés

Régebben mondta azt is, hogy nekem soha nem venne virágot, egyrészt mert az exenek 1. Évfordulóra 24 szál rózsát adott, másrészt mert Úgyis csak azt mondanám, hogy azért vette h ágyba vihessen... Most nagyjából kibukott h venne nekem egy csokit, így mondtam, hogy nem kell semmi. Ő drágább (7000ftos) ajándékot kap, illetve a legjobb barátom és anyukám is megajándékozza. De azért én nem kapnék csak egy csokit kb...


21L 20F


2014. dec. 21. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mióta vagytok együtt?
2014. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Te miért veszel neki drága ajándékot? A karácsonynak nem a drága ajándékról kellene szólni. Nálunk a felnőttek nem vesznek egymásnak ajándékot.
2014. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, de mivel ez az első karácsonyotok és egy kapcsolat elején a legszerelmesebb az ember, meg kell mondanom őszintén én nagyon furán néztem volna a páromra, ha ilyet mond. Biztos nem esett volna jól.
2014. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez aztán a meghitt karácsony! Ki kinek mit és milyen értékben vesz ajándékot...


Mellesleg, ha ez az első karácsonyotok, akkor még egy éve sem vagytok együtt. Minek 7000-es ajándék? Elég lenne valami jelképes kis mütyür.

2014. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Azt hogy nem költ rád mert annyira nem vagy fontos neki. Nem is értem miért alázza meg magát egy fiatal nő ilyen kapcsolatban. Nem vagyok anyagias de csokit,virágot normális pasi a randizós időszak alatt is vesz a barátnőjének.
2014. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezt korábban meg kellett volna beszélnetek...bár most sem késő. Felnőtt emberek vagytok. Ha ennyit se tudtok megbeszélni, minek vagytok együtt.

Mi egyébként nem ajándékozunk a párommal, egyébként sem kell ünnephez kötni az ajándékozást.

2014. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért kap 7000res ajándékot, mert olyasvalamit kap, amire nagyon vágyik, és használni is tudja. Tenyleg nem rég vagyunk együtt, de ez akkor is rosszul esett, mert amúgy folyton azzal jön h mennyire szeret...szerintem lehet, hogy az ünnepek után adok meg neki egy kis időt aztán jobb lesz, ha külön utakon Folytatjuk. Más gondok is vannak de az nem tartozik ide. Most ez esett rosszul.
2014. dec. 21. 16:25
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Olyan karácsonyi-ajándékos-főzős kérdéseket olvasok itt,hogy csak lesek..

Mi mindig azt veszünk egymásnak a férjemmel,amire úgy gondoljuk,hogy a másik szeretné,és meglepjük vele..

Eszembe nem jutott még soha,hogy ő adott nekem tavaly egy 20ezres ajándékot,én meg kiszúrtam a szemét egy 8ezressel..

Egyébként,csak hogy a kérdésre is válaszoljak,nem tennék semmit,csak megszólnám,hogy ez aztán a jövőkép.. akkor mi a ló**znak van velem..?!

Az előbb olvastam egy kérdésnél,hogy a pasi az exének vett ajándékot,a mostani lánynak meg nem,hát azt hittem rosszul látok..

Szóval nem tennék semmit,csak átértékelném a kapcsolatunkat.

2014. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mehetne az exehez 24 szal rozsaval....
2014. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

A karácsonynak tényleg nem az ajándékokról kéne szólnia, normális kapcsolatban pedig a felek nem számolják, hogy mennyi a két ajándék árkülönbsége, DE!

Azért milyen már, hogy te veszel neki valamit, amire vágyik, de ő meg meg sem erőlteti magát? Kiszúrja a szemed egy tábla csokival...de az sem biztos.

Lehet gonosz vagyok, de én azt csinálnám, hogy kapna ő is egy tábla csokit, aztán megmondanám, hogy: Amúgy vettem neked xy-t, de mivel a kapcsolatunk szerinted a táblacsoki szintnél jár, inkább eladom. :)

2014. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!