Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költöztetek el otthonról?

Hogyan költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés

Aki 18 évesen elköltözött otthonról, elmesélné a történetét, hogy hogyan indította el az életét?

Nagyon el szeretnék tűnni egyik napról a másikra, de nem tudom, hogy álljak neki.


2014. dec. 21. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt mondtam: majd jövök. Ez volt 10 éve.
2014. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok,de még most nem tudok.

Nem érné meg anyagilag.


Persze már nagyon vágyom egy független életre.

2014. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan rossz a viszony a szülőkkel,akkor nem éri meg 18 évesen elköltözni.
2014. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amíg ott lakok addig úgy kell kinéznem, viselkednem, ahogy ők akarják. Rossz a kapcsolatom a szüleimmel, mindig idegesség van a munkahely miatt is. Több embernek sikerült elkötöznie érettségivel vagy anélkül, akiket ismerek és szeretnék munkát vállalni is, csak először jó lenne laknom valahol. Informatikához felhasználói szintnél többet értek, de programozni nem tudok és gitározok is 4 éve.
2014. dec. 21. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Tanulni nem szeretnél?

18 éves vagy...

Ilyenkor még tanulni kellene,nem dolgozni.

2014. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy a szüleid nem akarják,hogy tanulj?
2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érettségit befejezem, szakmát is szeretnék, jelenleg gépészetet tanulok. Most fogok érettségizni.
2014. dec. 21. 19:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem, hogy 2 haverommal egy lakásban/albérletben lakni, aztán zenélni. Nem akarok milliomos lenni, de élni szeretnék és jól érezni magam.
2014. dec. 21. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Felvételiztem egyetemre az ország másik végébe, koleszba költöztem és dolgozni is elkezdtem.

Életem legjobb döntése volt! 16 éves korom óta erre vágytam!

2014. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, hogy csak szobát bérelsz, azaz barátokkal, ismerősökkel közösen vesztek ki lakást, így olcsóbb. De mindezt csak akkor lehet értelemszerűen, ha még leérettségiztél és van munkád, önálló kereseted.
2014. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!