Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza a lentebb...

Kinek van igaza a lentebb leírt esetben? Mit tehetnék az ügyben?

Figyelt kérdés
Egy szobában lakok a nővéremmel és éjszakánként horkolok. Állandóan felébreszt, hogy forduljak az oldalamra, de sajnos hiába, mert az oldalamra fordulva is ugyanúgy horkolok. Emiatt én sem tudok aludni, mert folyton felkelteget. Mondtam neki, hogy nem tudok mit kezdeni a dologgal akikkel eddig együtt laktam senkit sem zavart csak őt. Mit tehetnék az ügyben? Anyám szerint ez közös probléma, de engem nem annyira zavar a horkolásom, tudok tőle aludni prímán.
2010. febr. 2. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
füldugó.
2010. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
vagy külön szoba??
2010. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, a nővérednek van igaza. Ő is szeretne aludni, vagy csak csendben pihenni, de te nem engeded. Látom, van interneted. Nézd meg, mi okozhatja nálad a horkolást, és próbáld megszüntetni. Egyszerű módon meg tudsz tőle szabadulni, és a tesód hálás lesz érte
2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos meg kell értened a testvéredet, én sem tudok horkoló ember mellett aludni, erről nem tehet, ahogy te sem tehetsz arról, hogy horkolsz. Ha nem tudjátok megoldani a külön szobát semmiképp, keressetek fel egy orvost, aki esetleg tud valami megoldást a horkolásodra(ugyanis az esetek egy részében "gyógyítható")!
2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Horkolás gátló tapaszok vannak ám!
2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Hú ez nagy probléma.Én akórházban éltem át. Azt hittem, agyonütöm az asszonyságot a szomszéd ágyon. Leghamarabb aludt el, és mindenféle hangkeltést produkált reggelig. Valóban őrületbe tudja kergetni a "hallgatóágot".Vannak ilyen csipeszek, amivel lehet csökkenteni. Nem ismerem, csak olvastam róla. Szóval elhiszem a tesód reagálást, bár fiatalok csak szuszognak. Az öregek szoktak falrengetők lenni.
2010. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Menj megfelelő szakorvoshoz. A saját érdekedben is, a horkolásnak szervi oka van, ami nem normális.

2010. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom hónapokig horkolt mire végre kikezelték, de az valami szörnyű volt :( Én próbáltam a füldugót, de fájt tőle a fülem, és még akkor is hallottam. Megértem a tesódat, ezt nem lehet tolerálni ha az ember napokig nem tud aludni ettől, pláne nem állandóan :( Vizsgáljátok ki!
2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Én tudok aludni horkolás mellett is, szerintem aki nem tud az nem annyira fáradt, mert nem hangosabb mint ha a tv menne vagy ha a villany ég is el lehet aludni
2010. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer egy szobában aludtam egy csajjal,aki olyan hangosan horkolt mint egy traktor,komoylan mondom.Pedig én nem vagyok érzékeny a zajokra,simán elalszok ugyis h alattam a garázsban villanyfürésszel vágják a fát,fúrnak,kalapálnak. De a horkolás az szörnyű egyszerűen.Sajnos én is gondolkoztam rjata,hogy belerúgok egy nagyot hogy végre abbahgyja..szörnyen idegesitő,főleg ha nem egy két éjszakáról van szó.Egyébként a horkolást lehet kezelni,hatásosan,ezerötszáz féle módszerrel.
2010. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!