Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeretem azt a fiút,és tudom hogy ő is engem,de összevesztünk,és amikor összeveszünk akkor mindenfélét mondok,de nem gondolom komolyan.Már megunta ezt,és most szakított velem.Mit tehenték? : ( Nem akarom elveszíteni,és tényleg sajnálom hogy felkaptam a vizet és mindent mondtam össze vissza.Ti ilyen esetben hogy békültök ki?
2011. okt. 8. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy szeretnél vele talizni kettesben.Komolyan szeretnél vele beszélni, és hallgasson végig mert fontos. És mondd el,ugyan ezt. :) Ha szeret, akkor mindenképp meg fog bocsájtani. Ha nem akkor meg hagyd a fenébe,ne udvarolj 1 fiúnak.Legyen büszkeséged :) Sok sikert! L/18
2011. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!