Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki semmit...

Van itt más is, aki semmit sem kapott karácsonyra?

Figyelt kérdés

Se szülőktől, se pártól/házastárstól, se rokonoktól.


Milyen okból?


Hogy érintett?


2014. dec. 25. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Én. De én kértem, hogy ne kapjak, mert a Párommal nem bírjuk ezt a karácsonyi hülyeséget. Szerencsére az ő családja abszolút megértő és támogató ebben, az én apám vett ajándékot, azt holnap adja át.

Nem vagyok híve az ajándékozásnak.

2014. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
En. Attertem mas vallasra, nem unneplem mar a karacsonyt, raadasul tavol vagyok a szuleimtol, kulfoldon elek. Nem zavar, sosem szerettem ezt az ajandekozasi oruletet Ami kicsit hianyzott, az a hangulat volt, mikor egyutt unnepel a csalad a fa alatt, ugyhogy fel is hivtam mindenkit.
2014. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Muszlim lettél ugye?
2014. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk nem szokas az ajandekra szant penzbol elelmiszert adakozunk szegenyeknek.
2014. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmas, zsido lettem.
2014. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat en se kaptam semmit csak amit magamnak beszereztem. Az okot nem tudom nem szamitottak ram vagy arra hogy majd mas vesz. Sehogy se erintett en mar vagyok olyan idos hogy en adni szeressek ne kapni de valszeg ha kaptam volna is valamit csak valami haszontalan dolgot szoval jobb is.
2014. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én összesen egy tábla csokit kaptam. Na és? Nem érintett meg lelkileg, a Karácsony nem erről szól.
2014. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van. Nem kaptam, nem adtam.


"Milyen okból? "


Közös megbeszélés alapján, nem vásárolunk egymásnak sem másnak kacatokat.


"Hogy érintett?"


sehogy, örültem, hogy béke és nyugi van és nem kell megjátszani magam, hogy tetszik az az ócskaság amit vettek nekem.

2014. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én :D


Milyen okból?

lassan 23 éves leszek, van saját keresetem, megveszem magamnak amit szeretnék. semmi szukség arra, hogy más vegyen nekem valamit amire amugy semmi szukségem.. :)


Hogy érintett?

eszembe se jutott ameddig nem olvastam ezt a kérdést XD

2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!