Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem egyfolytában idegesk...

Feleségem egyfolytában idegeskedik miattam. Tudom hogy félt, mert szeret, de ebbe így belefog fáradni. Úgy érzem ez azért van, mert nem bízik bennem. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szeret és aggódik értem,aminek örülök,de már néha túlzásba viszi a dolgot.Már betegeseb aggódik értem,már kis apró dolgok miatt,ne kérjétek mondjak pl-t,mert a kis apró dolgoktól kezdve mindenért.

Nem élek veszélyes életet,nem iszom,nem drogozom,nincsenek extrém sport szokásaim,nincsenek zűrös barátaim,nem játékgépezek stb.Soha nem csaltam meg,más nő nem is érdekelne,hiszen szeretem ő az életem,egy hülye aki ezt nem veszi észre.Nem adok okot neki erre,de rájöttem hogy azért aggódik,mert nem bízik bennem vszinü.Nem tudom mit tehetnék,de néha már mondja hogy egyfolytában idegeskedik miattam és kivan készülve.Most vagy ennyire szeret vagy ennyire nem bízik bennem?


2015. jan. 5. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
A feleséged nem dolgozik? Gondolom nagyon ráér,esetleg otthon van a gyerekkel és ezért jut eszébe mindenféle dolog.
2015. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez az hogy dolgozik,napi 8 órában,jól fizető állása van,megbecsült munkája.Gyermekünk pedig még nincs.
2015. jan. 5. 13:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenykedik is? Vagy "csak" aggódik? Valószínűleg nem tehet róla egyébként, gondolom szorong valamiért. Szerintem a gyerek sokat fog segíteni, remélhetőleg nem egy az egyben teszi rá át az aggódást, hanem megosztja köztetek:) Hobbija, kikapcsolódás, külön, vagy együtt van?
2015. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kolléganők "hülyítik", a saját vélt vagy valós problémáikat kiteregetik, tovább élik, kiszinezik. Egy idő után ez okozhat ilyen problémát.
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
76%

Biztosan nem adtál okot arra, hogy így viselkedjen?

Ok nélkül nem viselkedne így, hacsak nincsen hatalmas komplexusa. Gondolom te ettől szorongsz, nem ártana egy szakemberhez fordulni egy beszélgetésre, mert szerintem ha nem adtál valóban okot rá akkor mélyebb dolgokról lehet szó.

2015. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Sajna a "kolléganők" komoly problémákat tudnak okozni. Elképzelhető, hogy rájött, hogy becsaptad már valamikor, és a szeretetedet sem mutatod ki neki eléggé.
2015. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Megingott a bizalma. Félreérthető dolog nem tettél vagy mondtál véletlenül?
2015. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 13:22


Munka miatt aggódik miattam,mert mostanában elég rossz helyeket fogtam ki,hol nem volt elég munka és elküldtek,vagy nem feleltem meg.Az elmúlt 5 hónapban vagy 3 munkahelyen megfordultam,hol én szúrtam el a dolgot,hol átvertek,hol nem volt elég munka.

A baj hogy már mindenért engem hibáztat,ha egy munka nem jön össze,vagy ha elköldenek,akkor egyből én vagyok a hibás biztos.Egyfolytában aggódik miattam,kioktak,nem bízik bennem.Pedig azért bizonyítottam már nem egyszer neki.Most olyan fázisba vagyunk,hogy aggódik mindenért,nem szólhatok már kettőt sem,mert ha szólok vagy csinálok valamit akkor vagy hülyeség amit csinálok,vagy aggódással fejezi ki.

2015. jan. 5. 13:32
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az ideje egy pár együtt töltött napnak! Vegyen ki szabadságot a feleséged, és te is és töltsétek közösen,romantikusan el az időt.


Lehet akkor megnyugszik... Bármilyen stressz lehet a feleségednél, amit esetleg nem mond el és féltékenységgel,féltéssel vetíti ki rád. Kérd meg, hogy őszintén mondja el mi zavarja veled,vagy akár más dologgal kapcsolatban!

2015. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Amit leírsz nem aggódás, hanem bizalmatlanság, csalódottság.

Az, hogy nincs fix biztos munkád/jövedelmed, az ő szemében ezzel sokat veszítettél a férfiasságodból. Én a kommented után így látom.Amíg nem volt munkahely probléma minden rendben volt?

2015. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!