Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak? Hogyan...

Menjek vagy maradjak? Hogyan döntenél te ebbe a helyzetben? Kibírjuk ezt a sok változást?

Figyelt kérdés

A párom kapott egy új munkát,,előléptették,nekem is a munkám miatt külföldre kellene menni pár hónapra.Már most is elég stresszesek vagyunk mind ketten,nagyon ingatagnak érzem most a kapcsolatunkat.Az egyértelmű hogy szeretjük egymást,ez nem kérdés.De mostanában a sok feszültség miatt sokat vitázunk.Alapvetően jó a kapcsolatunk,de annyi minden történik most körölüttünk,hogy nem tudom ha elmegyek külföldre az csak olaj e a tűzre.Nem igazán tudom mivel teszek jót,vágyom én is jobb fizetsére,de itthon esélyem sincs rá.Jelenleg ahol dolgozom,összvissza szivatnak,hol van munka hol nincs.Volt olyan hogy 2 hétig mentem,utána 1 hétig semmmi.

Bár anyagilag nem állunk rosszul,de talán még is jobb lenne kimenni,mint bizonytalanságba lenni.Viszont nem tudom hogyan viselnénk hogy hónapokig nem látjuk egymást és nem találkozunk.Mi a véleményetek?


30/F


2015. jan. 8. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállalnám. Egy hónapot ki kell bírnia egy stabil kapcsolatnak, ha pedig nem bírja ki, akkor nem az igazi van melletted.
2015. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
Én is bevállalnám, ha tudsz konkrét munkát, amit szívesen csinálnál és meg is fizetik, akkor érdemes pár hónapra kimenned.
2015. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit bizonytalan vagyok,mert alavetően jól megvagyunk.Nem tudom hogyan fog elsülni a dolog.Anyagilag annyira nem indokolt a dolog.Nincs hitelünk se semmi tartozás.Ami zavar,hogy a páromé a lakás,mondtam is neki,hogy szeretném ha lenne valahol valami közös lakásunk.Azt is mondtam neki,ha bármi van,kirakhat az utcára ha úgy tartja kedve.Szeretném ha lenne valami közös lakás,azt pénzt pedig csak kint tudom megkeresni.
2015. jan. 8. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudsz megbízni benne, akkor a külföldi úttól függetlenül gondolkodj el azon, hogy egyáltalán érdemes-e folytatni az egészet.
2015. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 12:52


Nem csak róla van szó,hanem rólam.Nekem jóval nehezebb lenne kint,mivel nekem nem csak a hiányával kell megküzdenem,hanem az új ingerekkel,új emberekkel.Azért aki itthon marad,annak könnyebb a dolog.Hiszen marad a megszokott közegében.Nem vagyok egy tápos,de félek lelkileg megvisel és depressziós leszek.Nekem ott még a magánnyal is meg kell küzdenem.Nem voltunk még ilyen távol egymástól ennyi ideig.A maximum az 2 hét volt.De akkor is szenvedtünk mint a kutya.:)

2015. jan. 8. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz, én is voltam külföldön 2 hónapig, távol a páromtól(én vagyok a nő). Én már soha semmiképp nem mennék ki külföldre, egyszerűen rosszul vagyok az idegen környezettől, az idegen nyelvtől, és a barátom hiányától. Ha nincsenek nagy anyagi gondjaitok, és itthon tudsz később egy másik állást vállalni a mostani helyett, akkor szerintem ne menj. Nagyon nehéz dolog ez, én a 2 hónap alatt azt hittem, megőrülök. Pedig tudtam, hogy egyszer vége lesz, meg hogy lesz pénz belőle, és megoldódnak a gondjaink,de akkor nehezen tudtam ennek örülni.
2015. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatotok, márpedig ezt írtad, akkor kimehetsz. Ha mégis rosszul sül el, akkor ez a kapcsolat mégsem olyan, mint amilyennek gondoltad. Elobb- utóbb elbukott volna valamin.
2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen messzire kéne menjél?
2015. okt. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!