Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok a párotokkal más...

Voltatok a párotokkal más hasonló helyzetben? Hagyjam el emiatt vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy minden tekintetben normális pasiról van szó. Az egyetlen amit nem bírok elviselni már több éve, hogy ha valamilyen alkalommal (pl. most újévkor) többet iszik, tökre agresszív lesz (nem bírja az italt). Nem fizikailag, hanem szavak tekintetében. Valahogy az egyik pillanatról a másikra "bekattan" egy semmiség miatt, és kb. úgy beszél velem, mint egy kutyával. (a hétköznapokban még egy hülyét sem mondott rám soha)

De hosszú percekig ordibál velem, mikor már zokogok akkor is, és tényleg mindennek elmond, és még az sem számít neki, ha vendégek vannak nálunk. Másnap meg ÁLLÍTÓLAG nem emlékszik semmire.

Utólag hiába kér milliószor bocsánatot, de én ezt nem tudom elfelejteni.

Egy ismerősömmel beszélgettem erről, de ő kitalálta, hogy én vagyok túl érzékeny.

Csomószor megbeszéltem már vele, mindig megígérte, hogy nem lesz ilyen többet, de mint a pár nappal ezelőtti esemény is mutatja, ez nem igaz.


2015. jan. 4. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én erre nagyon allergiás vagyok. Ha először emeli fel a párom a hangját, rászólok, ha másodjára akkor dobom. Nem bírom, ha valaki nem tudja féken tartani az indulatait. Velem nem beszél így senki.
2015. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Én eleve nem tudnék olyan férfival hosszabb távra tervezni, aki nem tudja, hol a határ az ivásban. Nem normális dolog, hogy megígéri, hogy nem lesz ilyen, aztán legközelebb mégis megint leissza magát. Ezt alkoholizmusnak nevezik.
2015. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Passiflora ***** válasza:
62%

"Egy ismerősömmel beszélgettem erről, de ő kitalálta, hogy én vagyok túl érzékeny."


Akkor ő nyugodtan élje le az életét egy ilyen ember mellett.

2015. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem érdekel, hogy mi okból, de az ilyen viselkedést nem tűröm.

Ne bocsánatot kérjen, hanem tudja, hogy hol a határ a piálásban.


AMúgy milyen gyakran fordul ez nála elő?

2015. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

A helyzet az, hogy az ital semmit, de semmit nem tesz hozzá egy ember jelleméhez. Csak a gátlásokat oldja fel.


Vagyis aki részegen agresszív, kötekedő, másokon átgázoló szemétláda, abban bizony mindez ott van, csak maximum kontrollálja magát.

2015. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb. évente 2-szer van ilyen. Ugye most szilveszterkor (tavaly valahogy evett is mellette, így nem jutottunk idáig), előtte nyáron volt, amikor egy Angliában élő ismerősünk jött látogatóba hozzánk. Hozott sajnos tömény italt is, és mivel meleg volt, még hamarabb beütött.
2015. jan. 4. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha azért vonzódsz hozzá, mert a Te családodban is volt alkoholista, akkor érthetőbb a dolog. Ha nem volt, akkor menekülj, mert ő alkoholista.
2015. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, fogalmad sincs arról, mi az alkoholizmus.


Ettől még fenntartom a véleményem, tűnhet ő józanon bármilyen jó fejnek, szelídnek, ha részegen agresszív, akkor spuri!

2015. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanazért viselném nehezen ezt a helyzetet, amit az 5. hozzászóló már leírt. Az alkohol nem a személyiségét változtatja meg valakinek (legalábbis nem rövidtávon).


A gátlásokat oldja, és az illető megtesz olyat, amit józanul, tudatos kontrollal nem tenne meg.

Az az oldala, ami ilyenkor megmutatkozik, ott van benne.


Én is ismerek olyan férfit, aki nem nagyon bírja az italt. Ha nagy ritkán túlzásba esik ilyen téren, vigyorog, mint a tejbetök, de nem kötekedik és nem inzultál senkit semmilyen formában.


Ha valaki tudja magáról, hogy ilyen, legalább annyi önuralom lehetne benne, hogy megtalálja a határt.


Ha másnap nem emlékszik semmire, tanulságos lenne számára, ha ilyenkor készülne egy videófelvétel a viselkedéséről, és utólag, már józanul megnézhetné és meghallgathatná, hogy mit művelt.

2015. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Én új kapcsolat elején mindig elmegyek egy vadabb buliba a jelöltemmel, és ha seggrészegre issza magát vagy vállalhatatlanul viselkedik, akkor felejtős. Nem kell nekem piás, agresszív pasi.
2015. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!