Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a feleségemet...

Párolt galóca kérdése:

Hogy tudnám a feleségemet leszoktatni a hisztizésről?

Figyelt kérdés
Már többször elmagyaráztam neki, hogy sokkal jobb ha rögtön szól, ha valami nem tetszik neki, nem ért egyet valamivel. Akkor nyugodtam meg tudjuk beszélni. De ő inkább összegyűjti sérelmeit és toporzékolva, kiabálva adja ki magából. Mire jó ez? Miért nem volt ilyen az esküvő előtt?

2015. jan. 11. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
A feleséged felnőtt nő, nem gyerek. Te már semmiről le nem szoktatod.
2015. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha valóban komolytalan okok miatt hisztizik, akkor próbáld meg figyelmen kívül hagyni, néha ez is beválik.
2015. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd rá. Ne akarj megfelelni neki mindenben. Ha hisztizik, akkor menj el sörözni.
2015. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Pohár víz! Nekem bevált. Egy szó nélkül abbahagyta és soha többet nem csinálta, a vizet sem hozta szóba.
2015. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 manó1235 ***** válasza:
23%
Mindenki másképp vezeti le a feszültséget.
2015. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Miért nem volt ilyen az esküvő előtt?"

Ezt én is megfigyeltem a baráti körömben. Amíg el nem kelnek, tudnak viselkedni:-)

2015. jan. 11. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Egyetlen megoldás van: több szex!
2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 nagyonhülye válasza:
Itt egy rövid oktatóvideó: [link]
2015. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Ez a nők titokzatos elsárkányosodásának egyik tünete. :)

Jómagam azt vettem észre, hogy a probléma maga a probléma. Még ha te magadra is veszed a felelősséget, akkor sem tudsz tenni semmit a hiszti ellen, mert itt többnyire nem a probléma megoldása a cél, hanem a probléma csak egy eszköz, ami a hiszti tárgyaként szükségszerű, különben nem lehetne hisztizni.

Ez most a sárkányos hisztiről szólt, nem a jogos kiakadásokról a széthagyott alsógatyák, meg a sáros cipők miatt.

Egyébként nem tudom, hogy lehet leszoktatni. De szólj,ha rájöttél! :) Nekem csak ilyen régimódi defenzív praktikák jutnak eszembe,mint a szerszámos kamra/garázs rendbe rakása, autó kiporszívózása a kritikus időintervallumban.

2015. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nyári miklós válasza:
0%
sajnos sok nőnél igy van ez.az én feleségem az ugy adta ki magából a hisztit ha nemtetszett neki valami,nem adott puncit.azt megkérdeztem hogy miért nem szexel velem,erre elmondta a sérelmeit.mondtam neki nem ez a jó megoldás mert ha ő nem ad akkór megteszi más,még időben kapcsólt és legközelebb leült velem beszélgetni.
2015. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!