Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagymamája és nagynénje...

Párom nagymamája és nagynénje ma közölték, hogy milyen szép "formás" lettem mostanság, az arcom is ki van gömbölyödve, meg hogy híztam-e.165 cm vagyok és 45 kiló. Hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

4 éve nem híztam egy kilót sem, nem tudom, mire fel mondták ezt. Nagyon keveset eszem, általában csak zöldség-gyümölcsöt meg sovány tejterméket. Félek az elhízástól. A párom ezt nagyon jól tudja, és mindig biztat, hogy egyek rendese, meg hogy jó lenne, ha picit híznék, neki nem egy csontkollekció kell, stb... rájuk is szólt, hogy ne mondjanak nekem ilyet, mert akkor a napi 3 levél salátám se fogom megenni. Erre mondták neki kórusban, hogy "ne beszéljen hülyeséget", mert hogy náluk is mindig eszem... ja, szoktam egy kanál üres zöldséglevest enni.


A kocsiban hazafelé jövet elsírtam magam, a párom teljesen ki van akadva, vissza akart menni hogy letolja őket, de lebeszéltem róla. Most teljesen el van keseredve, csinált nekem gyümölcssalit,, hogy valamit egyek, de így nem bírok, csak arra tudok gondolni, hogy kövér vagyok.


Mit kellett volna mondanom? Nem szóltam rá nagyon semmit, csak mosolyogtam kínomban...


Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 11. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Kórosan sovány vagy, csoda lesz, ha nem lesznek termékenységi és egészségi problémáid később. Nem lehetsz valami formás, még kb. 5 kilót kéne felszedned - nem feltétlen zsírt, lehet az izom is - hogy az egészséges szintet elérd.
2015. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
keress egy orvost, aki elmondja neked, hogy túl sovány vagy
2015. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Mit kellett volna reagálnod? Semmit!

Lelkedbe gázoltak, ezért te egy hétig nem eszel, aztán majd elfelejted!

2015. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Valószínű már most vannak termékenységgel problémáim, mivel fog.gátló nélkül nincs ciklusom, így is csak nagyon minimális vérzéssel 3 napon keresztül, szóval nem túl bíztató.
2015. jan. 11. 20:11
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy pszichiátert az anorexiád miatt, mert ebbe belehalhatsz.
2015. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te nem vagy tisztában önmagaddal. Ha eddig jól érezted magad a bőrödben, akkor miért foglalkozol azzal,hogy ki mit mond. Nézz bele a tükörbe és ha, pont jónak érzed magad akkor nincs baj.
2015. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kérdező kommentje pontosítja a képet. Nyilván már fehárjehiányos állapotban vagy, a tested a saját anyagait bontja, aminek egyik velejárója lehet az ödémás duzzanat az arcon. A nemi ciklus hiánya mutatja, hogy a szervezeted már nem képes a szaporodás irányában munkálkodni, mert saját életben maradásához használ fel minden tápanyagot. Nem kövér vagy, hanem beteg.
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem betegesen viselkedsz. A rokonaid arra próbáltak ösztönözni, hogy nyugodtan hízhatsz, sőt, kellene is, hogy hízz, hogy jól nézz ki és egészséges legyél.

Azt, hogy híztál-e, szerintem inkább bóknak szánták.

Ha nem valami kamu ez a kérdés, és merem remélni, hogy nem ilyesmivel viccel valaki, akkor fel kellene keresned egy pszichológust.

2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs ciklusod, akkor te nem látod, hogy gond lehet???
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Naja. Én csak 160 magas vagyok, de 50 kiló alatt leáll a menstruációm. Ez a vészjelzés, hogy a tested takarékra kapcsol. Valszeg vashiány is befigyel.


Tönkreteszed magad, és a környezetedtől talán azért kapsz ilyen visszajelzést, mert ezt ők is látják. Persze ez nem használ, de nem kéne még meg is sértődnöd.

Ha így folytatod, egyszer majd egy klinikán találod magad, és a szeretteid ott fognak bőgni körülötted, mert haldokolsz.

Az emberek rettegnek a ráktól, miközben annak jelentős százaléka már rég gyógyítható. Az anorexia általában előbb vagy utóbb, de halállal végződik.

2015. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!