Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15éves vagyok,60 kiló, és a...

Nádasi Martin kérdése:

15éves vagyok,60 kiló, és a következőket szeretném elérni:Formás, kemény kockás has, szép hátizom, szép bicepsz, izmos comb-vádli, formás mellizom. Mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
2napja végzem a következő gyakorlatokat:Felülés:hagyományos-50db, hasprés-20db (reggel-este) Húzódzkodás:amennyi megy, eddig 8 volt a legtöbb, ezt szeretném kibővíteni (reggel-este) Fekvőtámasz:széles, keskeny, normál, feltett láb-mindenből 20 (reggel-este) Futás:5-5 km. (reggel, este) Guggolás:futás után 50db (reggel este)Mennyi Ezeket csinálom, egy véleményt kérnék, hogy helyes-e, ha nem akkor mit kéne másképp, illetve hogy húzódzkodásból hogy tudnék többet csinálni, és bicepszre hogy tudok otthon edzeni? Köszönöm előre is.

2014. jún. 17. 20:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit hibás a kérdés:Az alsó szövegben a "mennyi szó" nem kéne.Elnézést.
2014. jún. 17. 20:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia milyen magas vagy? Ezektől a gyakorlatoktól nem leszel túl izmos, szóval kondizni kéne, meg jól táplálkozni.
2014. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ehhez tömegnövelő étrend kell + súlyzós edzés.
2014. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!160 körül vagyok.
2014. jún. 17. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szálkásítani is kell.
2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb egy edzéstervet tudnátok nekem írni? Nagyon hálás lennék.
2014. jún. 17. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Hi!


Google ---> Sárga kapszula --- > letöltés (edzésterv és táplálkozás benne)


Egyébként amit szeretnél az genetika függvénye is nagyon, jó táplálkozás és edzés mellett fél év után már látszódni fog, hogy csinálsz valamit. Én általánosan vett erős fizikumot kb. egy év alatt értem el. Hajrá, nyomjad! :)

2014. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. jún. 17. 21:48
 9/10 anonim válasza:

Ha maradnál a saját testsúlyos edzésnél akkor FegyencedzésI-II.+ ajánlanám még a Meztelen harcost c könvet.

Én is hatvan valahány voltam a 180cm magasságomhoz ,most 82 vagyok.

Kemény edzés ,jó kaja és egy év múlva csak pislogni fogsz a régi képeken .:)

2014. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!