Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok mikor lenullázód...

Mit csináltok mikor lenullázódik az életkedvetek?

Figyelt kérdés

Miből merítetek erőt? Hogy csináltok magatoknak jobb kedvet? Hazudtok magatoknak h minden szép és jó?


Sajnos utóbbi napokban elég sok minden felgyülemlet, és nem tudom h mitől lehetne jóbb kedvem. Úgy érzem patt helyzetben vok:(


Tartós betegség, ebből kifolyólag sok pénz elúszott, ami miatt a szüleimmel kell élnem. Apám gyakran közözködik, anyám, meg igaz h segít, de lehúz a sok aggodalmaskodásával. Adóság is van. Munkahelyen kétszínű nyalis kolegák, kavarógépek. A pasik hülyeségéhez nincs türelmem. A bnőim nem érnek most rá, vagy van amelyik körülményes. Az ország helyzete elég kilátástalan, a sok adóval lehúznak bennünket, tönkre vágják a jövönket.

Sajnos a mai világban az érvényesül aki vagy önző, erőszakos, vagy sunyi, én képtelen vok erre, lehúzza az energiámat. Az öcsém is bunkózik alkalomadtán, nincs szociális érzékenysége. Sokszor iritálnak az emberek, ami tudom nem jó, de nem tudok ellene tenni. Irigylem a gazdag sikeres fiatalokat akiké a világ, de a butább alpáribb emberek is idegesítenek a viselkedésükkel. Úgy érzem nem tudom másnak a hülyeségeit tolerálni. Nincs kedvem mindig készenlétben lenni h kivédjek dolgokat, meg kezeljem az embereket, ha nem úgy viselkednek ahogy kéne. Igazából hosszú távon senkire nem lehet számítani, nem lehet megbízni.


Nem panaszkodni akarok, meg sajnáltatni magam, hanem másokra vagyok kiváncsi.


Azokra vagyok főleg kiváncsi akik nehéz életet élnek, kevés a lehetőségük, hátrányos helyzetben vannak, írjátok le h mitől, és hogy tudjátok magatokat lelkileg jobb kedvre deríteni, miközben tudjátok, h milyenek az emberek valójában.


Persze azok is írhatnak akik jó helyzetben vannak, de van vmi ötletük.


2010. febr. 6. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Én sem vagyok jó passzban,nálunk is van súlyos beteg a családban, és nagyon sok pénzbe kerül az ápolása. A számlák meg jönnek,már csak arra keresünk, mellette semmi jóra nem jut belőle. Azért keresünk, hogy ne az utcán kelljen kódulnunk, de élelmiszerre nem adhatunk ki annyit amennyire szükségünk lenne. Ne hidd hogy csak mi vagyunk ebben az elsők,de nem is az utolsók. Akinek meg pénze van, lehet az sem boldog. Marad számunkra a remény!
2010. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék..Próbálok optimista, jókedélyű ember lenni, de rohadtul nehéz, úgy , hogy itthon állandóan csak a veszekedéseket,verekedéseket kell eltűrnöm...
2010. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor olvasok, vagy zenét hallgatok. Esetleg beszélgetek valakivel, aki meghallgat.
2010. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

megnézem ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA


szerintem nagyon jó ilyenkor...

2010. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én majd két hétig voltam így. Fel sem akartam kelni. Nem tudtam vele mit kezdeni, semmihez sem volt kedvem, megvártam amíg elmúlik.
2010. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kemény a csávó, biztos h nagy utat tett meg. Páratlan az optimizmusa is, szerintem ez úgy működik ha a rossz dolgokat az agyába lekicsinyíti, a jókat meg felnagyitja. De egy idő után kibukik a dolog, rájön h hazudik magának. Mert nem igazságos h neki nem lehet olyan élete mint másnak, és ez nagyon elveszi a kedvét. Akkor megint kezdi előlről. Biztos h annyival több mint h lelkileg erősebb mint a többi ember. De az sok mindent nem pótol. Én is sokszor úgy vok h szeretnék nyugodt életet élni, de sajnos a körülmények nem olyanok, azokat nem tudjuk változtatni, csak bizonyos keretek között. És kinek mekkora ez a keret, a tér amiben mozoghat.
2010. febr. 6. 17:25
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha a pénzt meg a betegség problémát leszámítjuk. Titeket nem idegesít az emberek hülye viselkedése? Hogy kezelitek a dolgot? Mert ugye mindenkit megváltoztatni nem tudunk, elvileg el kéne fogadni olyannak amilyen, de vannak olyan tulajdonságok amiket nem tudok.(Bunkóság, önzőség, kétszínűség, sunyiság..)

Lehet úgy van h van két tipusú ember az egyiket az ilyet érzékenyen érinti, a másik meg észre se veszi. Sajnos az első tipushoz tartozom, pedig nem vok nebáncs virág. De sok helyen sajnos nem lehet megmondani a véleményünket, v elküldeni vkit a p*csába pl munkahely, és az se jó ha idomulsz és magadba fojtod.


Amikor az emberektől besokalok legszivesebben elmennék egy lakatlan szigetre.

2010. febr. 6. 17:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kiadós szex sokat segít,hidd el!
2010. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor el kezdek azon gondolkodni, hogy mim van. Szerető férjem, szép házam, egészséges szüleim, sok barátom stb. És rájövök, hányan vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben. Ez valahogy mindig segít, általában jobb kedvem lesz tőle.
2010. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem győztetek meg. Én utálok arra gondolni mim van mert akkor minuszokba megyek.

Lehet h közületek nincs senki nagyon sz*r helyzetben?

2010. febr. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!