Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is elmegy ilyenkor még...

Másnak is elmegy ilyenkor még az életkedvetek is?

Figyelt kérdés
Ősz van,hideg, ráadásul halottak napja, annyira nincs kedvem semmihez ilyenkor. Legszivesebben feküdnék, és iskolába se járnék, de muszáj. Annyira rossz hangulatom van, ez az idő, meg hogy korán sötétedik, meg a sok rám váró feladat nagyon nyomaszt.nincs valami ötletetek,hogy csalogathatnám vissza a nyári bulis jókedvemet?
2009. nov. 1. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
HÚÚ bocsi elirtam. Szal másnak is elmegy ilyenkor még az életkedve is?
2009. nov. 1. 14:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Színes ruhák, séta a színes őszi erdőben, szoláriumozás (ésszel), jó filmek, kocogás a szabadban, csókolózás, ha van kivel, masszázs, uszoda és szauna... rengeteg dolog van, de csak te tudhatod, hogy neked mi okoz örömet. Szerintem a legjobb dolog az ilyen estéken egy jó pohár teával vagy forralt borral bekucorodni a kanapéra, és egy jó könyvet olvasni. Vagy jó filmeket nézni. Én még kocogni is eljárok esténként, a sötétben, fejlámpával. :D Már alig várom a havat, hógolyózni a legjobb. Meg korizni is szeretek.
2009. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek mint te. Ráadásul a barátommal se tudok találkozni, egész nap itthon ülök a gép előtt, csigalassúsággal telnek a percek...Hideg van, de nagyon szép idő, sétálni van kedvem, de nincs kivel...Tehát itthon ülök egy pizsamában egész nap és nézem a monitort...Unatkozom, sok a házim...még csak elmenni se lehet sehova, mert minden zárva van. Holnap már megint kelhetek korán, ráadásul szerintem sötétben, mert már sötét lesz negyed 7-kor. És ugyanúgy a szürke hétköznapok...ugyanaz a napirend...kettőig suli, utána meg tanulok egész nap. este 10-kor hullafáradtan lefekszem és megint kezdődik előlröl minden...csak a barátaim miatt kelek fel úgy, hogy de jó, egy újabb nap.

nem akartalak még jobban lehangolni , ne haragudj, csak jó érzés volt kiírni ezeket magamból.

:)

2009. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém már rég elment. én csak nyáron élek..:D
2009. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel...szeretem azt az őszt,amikor süt a nap,kellemes idő van és egy pólóban,pulcsiban el lehet lenni egész nap.De ez már nem az én időszakom.Hideg van,hallottak napja van és hullik a levél.Ilyenkor kábé egy hónapig életkedv nélkül élek és csak a barátaim miatt vagyok.Felkelek és még szürkület van,a suliba szenvedek az órákon,a szünetbe pedig a radiátor elég ülünk barátnőmmel melegedni.Aztán vége a sulinak,jövök haza ebédelek,majd tanulok 6-7ig.Aztán ha éhes vagyok eszek,megnézek pár dolgot a neten,majd elpakolok közbe megy a tv.Aztán meg már este van és zuhanyozok,majd lefekszek 10körül...és nincs a tűz bennem,mint amikor szépen süt a nap,meleg van.Ám jön a december és az életkedvem egy perc alatt visszajön:) Ilyenkor az sem zavar,hogy a mostani 5-6°C-hoz képest mínuszok vannak.Csak az érdekel,hogy mikor esik le végre a hó,mikor mehetek a barátaimmal hógolyózni,korizni.És arra gondolok,hogy hamarosan finom ételek és a karácsonyfa illata érződik a lakásban:) Ez fantasztikus:D Aztán jön a Szenteste,megajándékozzuk egymást,megvacsorázunk,beszélgetünk és nem érdekel semmi,csak az,hogy együtt vagyunk(anyum,apum,nővérem,papám és én).Aztán jön a szilveszter és remélhetőleg idén már elenged apám és meg is hívnak valahova:))) HA nem...akkor meg otthon unatkozok...:(((

Bocsi,hogy hosszú lett csak leírtam,hogy nálam,hogy telik az év utolsó két hónapja.

14,5/L

2009. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jólesik látni,hogy nem csaak velem van igy, és valóban a karácsony közeledte tényleg segit majd:)
2009. nov. 1. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem az ősz, meg a tél az egy szívás, én is csak félember vagyok ilyenkor, ha nem tudnám hogy lesz még jóidő, akkor gondolkodás nélkül fejbelőném magam.
2009. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Nekem már most elegem van a hidegből, pedig csak most kezdődött. Én csak májustól vagyok teljesen önmagam. Nyarat egyenes imádom :). Azt is utálom, amikor süt a nap ősszel, mert illúzió romboló. Kinézel, látod milyen szép az idő, de ha kimész csalódsz, mert hideg van :(. A nyarat szeretem a legjobban. AMikor más kikészül a 40 fokos melegtől, én akkor érzem a legjobban magam :)
2009. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!