Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki terror miatt félek?

S.Iza kérdése:

Lelki terror miatt félek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam muszáj kiírnom magamból ami ma éjszaka történt velünk! Apa sajnos elveszítette a fejét, mert nem halad a munkája és elvesztette a telefonját amit annyira szeretett és ideges és feszült és rajtunk adta ki!Anya próbált rajta segíteni de elzavarta maga mellöl sőt megakarta ölni, de mivel én itthon voltam így nem bántotta azt mondva rám való tekintettel.Ordított és sírt!Nagyon félelmetes volt ráadásul enyhe bipolláris zavarom van így nagyon feszült lettem a kialakult helyzettől. Valóban attól féltem hogy valamit művel velünk...Most alszik, de azért anya mondta hogy öltözzek föl jó melegen ha szaladni kell előle!Sosem voltunk talán még ilyen helyzetben.Annyira aggasztó...Félő hogy máskor is rátör a dühroham és akkor mi lesz?Mondogatta hogy elmegy, de hát ismerjük úgy is visszajön és tovább folytatja!Mit szoktak az ilyenekkel művelni?Milyen megoldások léteznek...annyira kétségbe vagyok esve! Nem szoktam ilyeneket netre fölrakni de most valakivel/valakikkel meg kell osztanom! Azért ilyen érdekes a kérdésem mert máshogyan nem engedi ez a gyk.

2015. jan. 13. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egész életemben ilyen volt. Most már egy élettársi kapcsolatban élek, de ő is ezt csinálja. Ráadásul nem enged dolgozni mert egy ideig nem találtam munkát és most már nem is kereshetek. Sok éve tart már

Terrorban élek. Nincs hová mennem.

2015. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezt az 1-esnek küldtem...

2015. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez borzasztó! Valóban szörnyű hogy mik történnek a világban és mi magunk is érezzük mert a részesei vagyunk. Azért ne keseredj el, valami megoldás csak van! Az Eszter alapítványnak én is ma néztem utána.
2015. jan. 13. 13:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy kis hasznos infót: [link]
2015. jan. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!