Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a barátotoknak,...

Elmondanátok a barátotoknak, ha lefeküdtetek volna régebben a mostohatesójával?

Figyelt kérdés

Először is szeretnék leszögezni pár dolgot: Nem a kisebbséghez tartozunk, mielőtt még bárki is ezzel jönne, teljesen ép fővárosi fiatalok vagyunk. A barátom édesapja elvett egy nőt régebben, akinek szintén volt egy fia és közös gyerekük is született, aztán elváltak. A nő fiával egy társaságban voltunk és egy felszabadultabb estén lefeküdtünk 1,5 éve.

A barátomat később ismertem meg. Évekig együtt laktak, egy család voltak, aztán mikor a szüleik elváltak, ők is rosszba lettek, nem tartják a kapcsolatot. A barátommal fél éve vagyunk együtt és ő nem tud a dologról, de mivel kötik oda szálak, furán érzem magam és tudom, hogy kiakadna, ha megtudná. Titkolózni viszont elég rossz, mert ha egyszer kiderül, akkor biztos mérges lesz. Ti elmondanátok?


2015. jan. 18. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen , elmondanám .. Inkább tőled tudja meg , mint mástól . Nincs miért szégyenkezned , ami történt megtörtént , ráadásul még azelőtt , hogy a párodat megismerted volna .
2015. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%
Ahogy te akarod. Nem olyan nagy jelentőségű dologról van szó.
2015. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

szerintem is mondd el, főleg ha komolyan tervezed vele.

nekem is volt olyan ami hasonló a tiedhez, és elmondtam a barátomnak kb 6 hónap után. kicsit mérgeskedett de belátta hogy akkor még nem is ismertük egymást, nincs beleszólása

2015. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
63%

Így van ahogy a fentiek írják. Nem egy nagy dologról van szó. Mond el neki, aztán tegyél pontot a végére.

Régen volt, nem ismerted, kicsi a világ, ennyi. :-)

2015. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg nem kellene elmondani. Így nincs jelentsége, de miért is kell rossz érzést kelteni azzal, hogy a fél tesójának is megvoltál? Vagy itt mindenki az új kapcsolata elején ad tételes listát az előző partnereiről?
2015. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, mert úgyis kiderül, és egyébként sem nagy ügy.
2015. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El.
2015. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

5/7-es,

Azért van jelentősége, mert a kérdező nyugodtabb lenne, ha ez nem maradna benne. Elmondja és megnyugszik. :-)

2015. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,el mondanám.
2015. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Összeírod a listát, és odaadod a leendő párodnak. És akkor egyszerre letudtad.
2015. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!