Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtetek valaha nős...

Lefeküdtetek valaha nős férfival/férjezett nővel?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte válaszokat kérek!

Itt mindenki agyonszapulja azokat, akik valaha megtették, merthogy egy családot tettek tönkre, és ezzel én is egyetértek. De ha mindenki ilyen tökéletesen gondolkodik, akkor hol van az a sok szerető?

Mindenképpen őszinte válaszokat kérek!


2010. ápr. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
68%

Igen és azóta már Ő a férjem.

Mikor összejöttünk már válófélben voltak az exfeleségével.

2010. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Természetesen itt nem a saját férjeiteket/feleségeiteket értem, mielőtt még valaki félremagyarázná!
2010. ápr. 8. 08:44
 3/69 anonim ***** válasza:
85%
Igen......
2010. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A sebészorvossal, aki egy hónappal előtte műtött. Egy éjszaka volt, jó volt, izgalmas volt, elég volt. Nincsenek illúzióim, hogy én voltam az első és utolsó, akivel megcsalta a nejét.
2010. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
72%

Én nem, bár még nem is voltam olyan szituban, hogy megtörténhetett volna. Tudom magamról, hogy nem bírnám megemészteni, hogy a "második" vagyok.

Bár mint tudjuk : A Szerelem vak ! ...

2010. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
80%
Nem, soha. És én is úgy gondolom, hogy egy családot tesznek tönkre, bár, mindenhez 2 ember kell. Lelkük rajta, én nem tudnám megtenni.
2010. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%

Én megtettem, sajnos. Nem tudtam, hogy nős. Másfél évig voltam vele, a szemét még el is jegyzett. Aztán egy közös ismerősünk megmutatta a feleségét a két éves gyerekkel! Először még le is tagadta. Aztán hazudott, hogy válófélben vannak. Bár, ez lehet, hogy igaz volt. Nem tudom és nem is érdekelt akkor sem. Azonnal megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Szóval, ilyen is van, mikor azt sem tudod, hogy egy házasságot teszel tönkre éppen. Mégis én éreztem magam egy utolsó k...nak.

2010. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
91%
Én igen egyszer az életben fordult velem elő, amolyan visszavágó volt. A férjem teljesen lerombolta női mivoltomat, nagyon sok nője volt a házasságunk alatt. Én aki igen mutatós nő voltam,meg jó anya is, jó háziasszony, dolgozó nő, mindig azt mondta nem kellessz te senkinek. De kellettem, akivel megismerkedtem helyes intelligens nős ember volt, én meg ugye férjezett. Csak egy kaland volt, és mondtam neki ennyi volt. Ne legyenek találkáink, ne legyen titkos viszony, viszont a lelkem megnyugodott. Az eset után a férjemmel soha többet nem feküdtem le, beadtam a válópert.Négy évig nem volt senkim, majd találkoztam a jelenlegi férjemmel, rég házasok vagyunk, és eszembe sem jut hogy megcsaljam.
2010. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
52%
És szerintem aki egyszer megteszi, megteszi többször is, reméljük az első válaszoló kivétel lesz, és mellette kitart a férje, és pár év múlva nem ő lesz az ex.
2010. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
82%
Igen! Most utólag bele gondolva nem volt jó ötlet, de akkor amikor tartott gyönyörű volt, egy darabig. Aztán vége lett és nem bánom a döntésem. Jobb egy egyedülálló pasival kezdeni:)
2010. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!