Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az internetes társkeresés...

Mik az internetes társkeresés veszélyei?

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten ismerkedni,kapcsolat reményében. Mire figyeljek oda? Tudom,h telefonszámot meg címet nem adok meg senkinek,de mégis hogyan szűrjem ki a kevésbé megbízható alakokat? 26/L
2010. febr. 7. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint élőben. Komolyan. Élőben is vannak olyan hazug alakok (tapasztalat), mint neten. És nehéz felismerni, még ha személyesen is vagy vele.
2010. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

azért vigyázz nehogy egy 60 éves öreglánnyal csetelgessé!

Van olyan, aki 20-nak, 30-nak adja ki magát!

2010. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Telefonszámot azért nyugodtan adjál meg.Ne nagyon bizzál meg senkiben,és figyelj oda,hogy vannak csalók is a társkeresőben,akik nem csak lefektetni akarnak,ha nem anyagilag kihasználni.Én a mostani páromat is a netről ismertem meg.Fél éve vagyunk eggyütt.Az elöző férfit is ott ismertem meg,aki kihasznált,becsapott,emberi roncsot csinált belőlem.A történetemet meséltem akkor ezen az oldalon.
2010. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elég rutinos internetes ismerkedő vagyok :) nem kell ennyire parázni. Semmi bajod nem lehet :)

Telefonszámot azért érdemes adni, ha már több levelet váltottál valakivel, mert akkor hogy akarsz találkozni valakivel? én kíváncsi vagyok a pasi hangjára is, hogy értelmesen tudunk-e beszélgetni. Mindig megadtam a számomat. Persze Skypon is lehet beszélni.


Szóval nem minden arany ami fénylik alapon kell hozzáállni. Először mindig nyilvános helyen, kávézó előtt, kell találkozni. Ha nem szimpatikus az illető, akkor hamar le lehet lépni. Előre érdemes tisztázni, hogy kb 1 órát érsz rá, így nem lesz bántó ha el karasz menni.


Igen, a címedet nem kell megadni, csak kb azért érdemes elmondani hogy merre laksz, mondjuk egy közeli forgalmas teret.

Ha a pasi nem adja meg a telefonszámát, akkor nem szabad vele találkozni, mert nem fog eljönni a találkozóra. :)


Egyébként én nagyon sok értelmes pasival találkoztam, akikkel egyébként sosem ismerkedtem volna meg. Általában még akkor is jól sierkülhet egy randi, ha végül is nem alakul ki semmi, de a partner értelmes, és beszélgettek egy jót.


Sok sikert! :)


30/N

2010. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes hamar, 1-2 levél után találkozni. Ha tényleg érdeklődik, eljön. Ha nem jön el, nem gondolja komolyan, bármit mond. Fölösleges hetekig/hónapokig levelezgetni, hiszen lehet, hogy nem is tetszetek egymásnak élőben, van nem bírjátok egymás illatát.
2010. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A veszély, hogy nem tudod, kivel is levelezel igaziból.De 4-5 levélváltás után rá lehet érezni, hogy őszinte-e a másik.Rutinos vagyok én is, sok "nem megfelelővel" leveleztem, mire "meglett" a mostani párom.Nála éreztem, hogy az, akinek mondja magát.Mi telefonon is beszéltünk, mielőtt találkoztunk volna.4 hét után volt az első randink, és azóta imádom:) Pedig én gyerekkel kerestem párt, szóval nem volt egyszerű, de tarts ki, összejöhet!29/N
2010. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Fuh én 20-23 éves koromig kb 100 emberrel találkoztam netről :)))) hááááááát, ebből a 100-ból kb. 8 ha egyáltalán normális volt, és ebből a nyolcból lett egy kapcsolatom, nagy szerelem volt, mindent elsöprő, de csak 8 hónapig tartott :)

Én mégegyszer nem mennék ilyen találkákba bele :) volt néhány olyan, ahol komolyan írtó kellemetlenül éreztem magam, mert a srác nem tudott normálisan beszélgetni, a másik közölte hogy elmegy mosdóba addig döntsem el lefekszem e vele vagy sem, volt olyan, másiknak szegénynek olyan büdös volt a szája majdnem lefordultam székről :D szóval nagyon rizikós :)

Mostani páromat is élőben ismertem meg, jobb az így szerintem :) el kell járni, ide-oda,tanfolyamok tanulni, szórakozni, kirándulni stb :) közben az életed is alakul és ismerkedhetsz is.

27 nő

2010. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb veszélye, hogy nem az, akinek mutatja magát, zsarolni kezd, vagy hogy valaki leszedi a fotódat, és felhasználja illegális célokra, pl. összerakja photoshop-ban egy meztelen testtel, vagy a te fotóddal ismerkedik (tegnap volt a híradóban egy ilyen eset, ott zsarolás is volt).


Egyébként én neten ismertem meg az Igazit, de azért figyelni kell, de ugyanaz, mint régen az újságok társkereső apróhirdetései (a szüleim így ismerkedtek meg, mondjuk a házasságuk nem jó, de ez nem a társkeresési mód hibája).

2010. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egy fura dolog, lehet hogy nem az akinek mondja maát esetleg csak szivatásból jár fel az oldalra csetelni és az nem olyan jó
2010. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Beégsz..
2010. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!