Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyaszonyom azért akarja,...

Mennyaszonyom azért akarja, hogy többet legyek a haverjaimmal, hogy kicsit izgalmasabb legyen a kapcsolatunk? Vagy miért?

Figyelt kérdés
Nem akaszkodunk egymásra,nem vagyunk sűlve,főve együtt,semmibe nem korlátozom.Mellettem szabad élete lehet,de mindig számíthat rám ha szükséges.
2015. jan. 19. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen egy igazi társ.
2015. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök.
2015. jan. 19. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jobbik eset, hidd el. És érezteti, hogy megbízik benned. Ez nagyon jó.
2015. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőle miért nem kérdezed meg?
2015. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Arra azért számítani kell, hogy ha már gyerek is lesz akkor ezek a "szabadságjogok" szépen vissza lesznek vonva, tehát akkor már nincs annyi csavargás.
2015. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

# 5


Jó esetben nem "visszavonva lesznek ezek a szabadságjogok" egy gyerek születését követően, hanem maga az édesapja látja be, hogy ha közösen vállalták azt a felelősséget, ami egy gyerekkel jár, akkor a gondozásából, neveléséből és a vele való törődésből neki is ki kell vennie a részét, és nem úgy működik a család, hogy az anya 24/7 szolgálatban van gyerek mellett, ő pedig ugyanannyit "csavarog", és ugyanannyit van távol otthonról, mint korábban.


Normális esetben meg lehet találni ebben a kérdésben azt az egészséges egyensúlyt, amivel minden érintett elégedett, ha meg valaki - akár férfi, akár nő - a gyerek körüli teendőket komoly korlátozásnak, a szabadságjogai megnyírbálásának élné meg, akkor ott a szabad akarata és a döntési lehetősége, hogy ne vállaljon gyereket.

2015. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez tény, ha valaki ezt felismeri akkor nincsen gond. De van itt jó pár kérdés ami pont azt mutatja hogy a nagyon szabadjára engedett férfi sokként éli meg, hogy a gyerek miatt a szabadság megszűnt, és be kell rendezkednie az apaszerepre. Ezért jó ha tudatosul az emberben, hogy változások vannak, és alkalmazkodni kell.
2015. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Ebben szerintem teljesen igazad van.

2015. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Az a normális, ha senki nem hisztizik azért, mert a másik tartja a kapcsolatot a barátaival.

De ha én annyit vagyok a haverokkal, amennyi jólesik, ennek ellenére a párom ragaszkodna hozzá, hogy töltsek több időt velük, az nekem furcsa lenne.

Egyrészt én tudom, mikor és mennyi időt szeretnék tölteni a barátokkal, nem gyerek vagyok már, akire rá kell szólni, hogy "menjél már játszani", másrészt úgy érezném, kicsit láb alatt vagyok neki.


Elképzelhető, hogy a menyasszonyod kicsit sokallja az együtt töltött időt, egy kis magányra vágyik.

2015. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondanam hogy gyere hozzam, de nektek ferfiaknak nem kell rendes, torodo no....
2015. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!