Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami félelmetes jelmezben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami félelmetes jelmezben ijesztegetném a járókelőket éjszaka a haverjaimmal elvinnének a rendőrök?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pánikkeltés címszó alatt.
2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha engem ijesztgetnél szerintem a mentőket kellene neked hívni.Minden embernek más az ingerküszöbe.
2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy igen.

L

2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*hozzád hívni.
2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert láttam ilyen YouTube vidiket és nagyon jók, de akkor inkább hagyom...
2014. szept. 6. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd,sok a retek cigány a börtönben,nem szabad oda kerülnöd :)
2014. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja tuti elvinnének de itt hazánkban lehet agyonvernének... de azért vedd fel videóra és tedd majd fel youtubra!
2014. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de inkább hagyom. Egy hülye vidi miatt inkább nem cseszem el a jövőm. Csak azt nem tudom, hogy az ilyen videósokat, hogy nem viszik el a rendőrök . Amúgy meg úgy megilyednétek, hogy senki nem merne megverni.
2014. szept. 6. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó pár ilyen videót láttam, nagyon sokban volt, hogy megverték az illetőt, mert sokat úgy vannak, ha megijednek egyből ütnek, rúgnak. Az egyikben pl. még az ijesztgetőnek állt feljebb, hogy valaki jól helyben hagyta. A másikban jól szemen fújta gázspray-vel. Szal veszélyes dolgok ezek, meg mi van, ha úgy megijed, hogy megáll a szíve, nem játék ez egyáltalán.

Szerintem azok sem normálisak, s viseljék a következményeket. Azt sem értem, mért jó kisgyerekeket ijesztgetni.

Az emberi reakciók nagyon kiszámíthatatlanok, sosem lehet tudni ki hogy/an reagál majd.

2014. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglehet. Könnyen meglehet.
2014. szept. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!