Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ellenzi, hogy a...

A családom ellenzi, hogy a baratommal legyek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A probléma az,hogy a baratom idősebb mint én 15ével ,elvált és van 2gyermeke.A kapcsolatunk az elején nem komolynak indult,én sem terveztem semmi komolyat vele és ő sem velem,de ahogy mult az idő egyre komolyabb és komolyabb lett közöttünk ez a dolog és igy már több ,mint fél éve együtt vagyunk.Nagyon jó hozzám ,nagyon szeret,mindig a kedvemben akar járni.Engem egyáltalan nem zavar,hogy van 2gyermeke ,nagyon aranyos gyerekek ők is nagyon szeretnek engem.Nem tudom elképzelni az életem nélküle,igazán beleszerettem,de ezt anyukám nem érti meg ő mindent meg tesz ,hogy közénk áljon,csunyán viselkedik sértegeti a baratom .Anyunak nagyon nem tetszik,mert anyu tőle 3ével idősebb csak.A nagyszüleimnek még elsem mondtam,mert elsem merem kepzelni,hogy mit fognak velem csinalni,hameg tudják ,tudom ,hogy mindent meg fognak tenni,hogy ne lehesek vele.Talán még másik orszagba is ki akarnak majd küldeni,mert anyu mondott valami ilyesmit.Kérlek adjatok valami tanácsokat-20éves vagyok egyébként
2015. jan. 21. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy és mások döntenek mindenben helyetted?


"Talán még másik orszagba is ki akarnak majd küldeni,mert anyu mondott valami ilyesmit."


Talán fel kellene nőnöd!

2015. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Hát elég gyerekes az írásod.

És hidd el, az a fél év, amióta együtt vagytok, egyáltalán nem sok.

Te csak a buta naiv kis libuskája maradsz ennek a palinak, akármit is mond neked.

Csak te fiatal, hős szerelmes kislány vagy és elhiszed minden meséjét.

:)

2015. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, legyél a barátoddal, ha ezt akarod. Ennyi. A döntés a TIED, nem anyukádé meg egyéb rokonságodé...
2015. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni neki . Biztos kis naivnak tart megteheti veled.
2015. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
"Talán még másik orszagba is ki akarnak majd küldeni,mert anyu mondott valami ilyesmit.Kérlek adjatok valami tanácsokat-20éves vagyok egyébként" Tényleg 20 éves vagy? Mit csinálsz? Tanulsz vagy dolgozol? Hol élsz?
2015. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Hat nem tudom melyik szulo nezne jo szemmel, hogy a lanya, egy 35 eves elvalt, 2 gyermekes palival van kapcsolatban. Elotted az elet, te meg mostoha anyucit jatszol. Most jottel ki az iskolapadbol, te gyerek...

Mit tegyel? Nof fel.

2015. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Jogilag edesanyadnak semmi beleszolasa nincs az eletedbe.


A gyakorlatban az ilyen kapcsolatok nem szoktak jol elsulni, hosszu tavon meg plane.

2015. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat szeretnék kapni,nem azert irtam,hogy piszkáljatok.Egyáltalán nem könnyü nekem ,mert tényleg szeretem és ő is szeret engem,ha nem szeretne nem menne velem keresztul ezen az egészen.
2015. jan. 21. 11:26
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Igazán jó tanácsot nem tudunk neked adni, mert nem ismerjük a párodat. A következményeket is te fogod viselni. Neked kell megpróbálni hideg fejjel végiggondolni, mi lehet a kapcsolatotokból.
2015. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Általában a szülők jót akarnak csak. Nekem is tiltották egy kapcsolatomat én mégis inkább majdnem kitagadtattam magam inkább, át is vert az illető rendesen. Szóval a szüleimnek volt igaza. Tudom ezt tini fejjel nehéz felfogni. Azt megértem, hogy egy érett tapasztalt férfivel lenni jó dolog, no meg én is örülnék egy olyan fiatal lánynak mint te :-) 37/F (tudod a mondás, vén kecske is megnyalja a sót)
2015. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!