Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyummal, ha...

Mit csináljak az anyummal, ha kiakadt, mert megtudta, hogy a barátommal együtt aludtunk? Miért kell ebből ekkora balhét csinálnia?

Figyelt kérdés

Voltunk a sulival sítáborban és a tanár mondta,hogy ő nem akar ügyet csinálni abból,hogy ki-kivel alszik,döntsük el mi.Ezért én és a barátom egy szobában aludtunk.De tényleg nem volt semmi köztünk,mert ott volt még a legjobb barátnőm és az ő barátja is,szóval na...


Most viszont megtudta,hogy együtt aludtunk és kiakadt.De nem értem,hogy miért

.Azt mondja,hogy a barátom csak kihasznál és hogy ő senkit nem tud szeretni,hiányoznak belőle az emberi érzelmek,olyan,mint a szülei,stb.

Ezeket mondta,miközben tudja,hogy imádom a barátomat és ő is engem.Anya pedig nem szereti sem a barátomat,sem a srác szüleit,mert szerinte elkényeztetik a páromat,mindenre pénzt adnak neki,csak hogy ne kelljen vele foglalkozniuk és az a véleménye róluk,hogy "sznob gazdagok,akik mindent és mindenkit kihasználnak".


Nem tudom,hogy miért csinálja ezt,a barátommal 7 hónapja együtt vagyunk,szeretjük egymást és ezt anya is tudja.Ő az első barátom,nem értem,hogy anya miért csinálja ezt.



15/L


2012. febr. 29. 17:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
52%

Hány évesek vagytok?

Nem értem anyukádat. Ha nem egy problémás, iszákos vagy drogos emberről van szó, vagy olyanról, aki - bármi miatt - nagyon rossz hatással van rád, akkor úgy őszintén: mi köze hozzá, hogy ki a barátod? Nem neki kell szeretni, hanem neked. (Persze, még egyszer mondom: szélsőséges esetektől eltekintve!)

2012. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%

Talán mert 15 évesen nem kéne a pasikáddal alcizni. Talán félt, hogy odadobod magad az első pasinak, aki szépen nézett rád, pedig fogalmad nincs a másik nemről. Talán igenis jól gondolja és a barátocskád egyáltalán nem jó ember, csak te elvakultál, mert annyia cuki és mindig szépeket ír a fészbúkfaladra. Talán elgondolkodik, hogy ezekután bárhova is elengedjen.


Anyukád helyében meg kiosztanám azt a tanárt, aki hagyta, hogy lányát csak az ne tapizza, aki nem akarja.

2012. febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
52%
(Első vagyok, és bocsi, már látom a korodat. De szerintem abban, amit leírtál még semmi rossz nincsen.)
2012. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van a 2. hozzászólónak!

Egy anya azért jobban tudja az ilyet, mint egy 15 éves gyerek.

Illetve elég szomorú, hogy a tanár engedte, hogy együtt aludjatok, nálunk ilyen nem volt gimnáziumba sem, hogy a lány a fiúval alszik osztálykiránduláson!


Gyerek vagy te még, hogy ezt megértsd, hisz elvakít a szerelem, de anyukádnak nagyon igaza van!

29/N

2012. febr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek mindenkivel, 15 évesen nem kell még, hogy a barátoddal aludj, de nem ezzel van a legnagyobb baj,azzal van a legnagyobb baj, hogy szerinted ez normális, minden rendben van vele, és anyukád a csúnya, gonosz, mert hogy mer kiakadni.. Tudod Ő félt, lehet azt hitte lefeküdtetek vagy hasonló, a tanárról meg NO komment... Nem tudom tényleg, hogy engedheti ezt meg. Legalább 1 ágyba is aludtatok? 14L
2012. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád félt téged,(nagyon helyesen)hogy a pillanat hevében "becsúszik" valami... Ő csak jót akar neked biztos.
2012. febr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
48%

Egy 15 éves lányt én már nem sorolnék a gyerek kategóriába, akkori önmagamból kiindulva sem...Kedves kérdező! Szerintem le kellene vele ülnöd és higgadtan megbeszélned, sőt, az sem lenne hátrány, ha a barátod is ott lenne. Egyébként meg én is aludtam együtt 15 évesen az akkori barátommal, köztünk sem történt semmi, nem értem miért lenne baj ez...mondjuk nekem anya sem fogta fel soha az ilyesmit problémásan. 7 hónapja vannak együtt, az is idő már azért. Egyébként meg ha a szüzességét is elveszítené, és védekeznek, azzal mi baj lenne ha szeretik egymást?...

22/L

2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
46%

Remélhetőleg nézi anyukád a a Barátok közt sorozatot.:)) Elhiszi, hogy lehet úgy egy szobában aludni, hogy nem történik semmi még felnőttek között sem:)

A másik, hogy 15 évesen nem a leendő férjeddel barátkozol. Ha megfeleltek egymásnak, akkor miért nem hagy békén benneteket? Remélhetőleg lesz még pár barátod, míg kiválasztod az igazit.S úgy tudsz választani, ha megismered az emberi típusokat.

Persze azt tudnia kell anyukádnak, hogy okos vagy, értelmes, tudod a veszélyeket, nem ugrasz bele olyan dolgokba, amiből életre szóló bántódásaid,terheid származhatnak. Légy felnőtt!

2012. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
73%
Úgy bírom ezeket a féltő hozzászólásokat, azt írja aludtak nem azt hogy egetrengető gruppent nyomtak le az éjjel, lehet eszébe sem jut a sex-re gondolni de mindenki egyből azzal jön hogy júúúj együtt aludtak micsoda dolog. Én is együtt aludtam a párommal 16 évesen, nem csináltunk semmit , és mivel engem normálisan neveltek ami azt jelenti hogy beszélgettünk és ismert az anyám nem csinált belőle ügyet és láss csodát 22 évesen még mindig együtt vagyunk...nem rég volt egy kérdés, hogy aki tiltva nevel az hazudni tanít e, ott nagyon tudtak olyan hozzászólások jönni hogy igen az helytelen meg miegymás, itt meg helyesli mindenki hogy kiakadt az anyja amiből valószínű tiltás lesz...anyucinak nem tetszik, hogy a másik családnak van pénze neki meg nincs, csak ezért nem a lánya életét kéne megkeseríteni a primitív véleményével főleg tinédzser korban. még csodálkoznak az emberek hogy nincsenek már olyan összetartó családok mint régen, pont az ilyen dolgoknál kezdődik a probléma mikor már egy anya nem bízik a saját gyerekében vagyis inkább magában mert ő nevelte....ne legyen lelkiismeretfurdalásod mert együtt ALUDTATOK, abban semmi nincs, a többi dologgal még ráértek, anyukád soha nem fogja szeretni a párodat az előítéletei miatt, maradjatok együtt hosszú évekig akkor majd talán belátja hogy nem minden gazdag használja ki a másikat (főleg, hogy pont fordítva van)
2012. febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
51%

Én nem értem miért baj ha eggyütt alszotok. Nem történt köztetek semmi olyan. Egyesek tényleg csak a szexet tudják kihozni ebből az egészből, és fogalmuk sincs hogy milyen jó amellett ébredni akit szertsz, mindenféle szex nélkül...mert az aki tudja az erkölcstelen ugyebár....-.-

Anyud szerintem azt hiszi igenis történek olyan dolgok. magyarázd el neki hogy nem.

2012. febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!