Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a jelei, ha...

Szerintetek mik a jelei, ha valaki félre kacsintgat, esetleg meg is csalt, vagy arra készül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy hosszú ideje van a párjával, esetleg megunja, kevesebbet foglalkozik vele, rejtegeti a telefonját, sunyul, másokat néz.
2015. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is először a telefon jutott eszembe. pl. mindig a táskában, kabátban felejti.

vagy pl. ott a facebook is. ugye most már mindenkinek van. ha netezik, menj oda, nézd meg mit csinál. ha azonnal bezárja, akkor nagyon gyanus!

2015. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó kapcsolat fenntartásához az kell, hogy időről időre (nem tízévente) valami új színt vigyenek a kapcsolatba a párok. Ezt bizony elfelejtik. Ha uncsi valami, te is kipróbálnál valami mást. Lehet az fagyi vagy aerobik óra is. De ha az aerobik oktató belevisz egy kis latin táncot is az órákba vagy az éppen aktulis irányzatokból egy kis kóstolót, akkor lehet, hogy neked annyi is elég lesz, nem kezdessz el más órákra járni az övé helyett.

Ezt mindig tartsd szem előtt, különösen akkor, ha már gyerek is van, mert akkor egy nő is tökre szét tud esni és kiesni a szerepéből, még nehezebb szinten tartani a házasságot.

De a jó kapcsolat fenntartásához nem csak te kellessz, hanem a párod is. Elvárhatod tőle, hogy ő is tegyen ezért. Nem úgy, hogy vazze igazán hozhatnál virágot. :) Van egy rakás női praktika és közlésmód, nőies viselkedés, ami ennek igényét közölheti a párod felé. Ha gyanakszol rá, akkor minimum azonnal kösd le a figyelmét azzal, hogy te milyen király vagy és neked meg ő mennyire jó és igenis van létjogosultsága a kapcsolatotoknak. Adjál neki feladatot, amit megoldhat, viselkedj nőként (nem libaként), de légy önmagad.

Ez egy remek írás:

[link]


Kicsit tedd félre a gyanakvást és úgy vállald fel magad, amilyen vagy és sose felejts el gondoskodni arról a személyről. Tudod, ha már meghódítottad, akkor felelős vagy érte, ha meg akarod tartani. :)

2015. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha sikerül egy jó kapcsolatot kiépíteni, akkor a másik elmondja az ilyen jellegű dolgokat. még ha fájna is, én inkább elmondanám hogy tetszik más is , nem érzem olyan jól már a kapcsolatban stb

ha nem így történik, akkor is láthatod rajta. ha lelkiismeretes , akkor észre fogod venni, hogy valami nem stimmel.

sms , facebook üzenetek. ezek mind árulkodóak lehetnek.

de mondjuk sok esetben amikor hirtelen sok üzleti út, késői tárgyalás lesz, akkor lehet gyanakodni ha olyan tipúsú a másik fél..

de pl nekem a párom 8tól 6ig dolgozik.együtt indulunk reggel, délután már itthon vagyok mire jön. szóval nem is lenne ideje sem megcsalni. ha valaki megteszi akkor utána valószínű összevissza fog hazudozni, és az ilyet szerintem fel kéne tudni ismerni ha már évek óta a párod.

nekem az előző kapcsolatomban megcsalt a barátom, és egyből észrevettem hogy valami nincsen rendjén, máshogy viselkedett velem. pedig nem éltünk együtt

persze amikor szakított letagadta, de akkor tudtam hogy másik nőről van szó.utána később be is vallotta hogy mióta volt neki.. rá egy napra már gyanakodtam

nehéz ezt megmondani, de ha ismered a másikat, akkor feltűnik .

2015. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elso jel az, hogy a parja nem bizik benne es nekiall nyomozgatni, figyelgetni, meg a nyakan logni. ebbol utana kovetkezik hogy kellemetlenul kezdi magat erezni otthon, a masik jelenlete feszelyezni kezdi ahelyett hogy nyugtatna, aztan a korforgas eljut oda, hogy tenyleg elkezd nezelodni, es be is ut a krach. Persze a masiknak soha nem fog leesni hogy mitol, inkabb csak onigazolast lat majd benne, hogy UGYE EN TUDTAM!
2018. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!