Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha a nő távozni...

Mik a jelei ha a nő távozni készül egy kapcsolatból de nem meri megmondani? Milyen jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem érint meg, nincs annyi szex,mint amennyit megszoktatok + látványosan megjátsza magát, nem élvezi. Mindig elfoglalt, nem beszélget veled, mindenen kiakad és hisztizik, semmi sem jó neki.

Rengeteg ilyen dolog van.

2014. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
pl: Nem élvezi a szexet,a nők úgy vannak beállítva h az érzelmeikhez kötnek mindent,ha ez nincs rendbe a szex sem megy,sem a beszélgetés,nem kiváncsi a mondandodra stb..,nem akar hozzád bujni
2014. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Totálisan bezárkózik. Nem kezdeményez beszélgetést, szinte észre sem veszed, hogy ott van melletted.Külön vásárol, nem hív sehová, nem osztja meg veled a napi eseményeket már.Igyekszik kikerülni a fizikai érintést, hogy ne érj hozzá, vagy ha nyúlsz felé lerázza.


A fazonoknál teljesen másként van mint a nőknél.

2014. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Persze szexuálisan nem enged magához közel, mindig kikerüli az adandó lehetőségeket.A külön szoba meg végképp. Gyakorlatilag ott él veled a lakásba, de semmit nem tudsz igazából róla.Mint ha egy szellem lenne, akinek csak a körvonalát látod, de nem tudod megérinteni.
2014. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én most nőként valóban nem érzem már jól magam egy kapcsolatban, és bár lépni kéne, még nem tettem meg. Nem érdekel már, hogy mi történik a másikkal, nem kérdezek tőle semmit, nem érdeklődök. Mi még nem élünk együtt, így könnyebb elkerülnöm őt. Konkrétan karácsony másnapján láttam utoljára, azóta vizsgaidőszakra és minden egyéb elfoglaltságra hivatkozva "nem tudok sajnos vele találkozni". Hazudni még nem hazudtam, szóval olyan nem volt, hogy itthon voltam, és találkozhattunk volna, csak bekamuztam, hogy miért nem tudunk. Inkább valóban más programokat szervezek magamnak. Mozi a barátnőkkel, wellness-hétvége, családi kirándulás, kávézás, shoppingolás, kiállítás, bármi, csak ne érjek rá vele találkozni. Szex kb. 4 hónapja nem volt, bár a karácsonyi előtt is november közepén találkoztunk utóljára, előtte pedig októberben néhány alkalommal, de olyankor együttalvás is volt, szex viszont nem (megjött, fáj a fejem, nincs kedvem, fáradt vagyok, inkább filmezzünk, stb.). Egyelőre ő jól tűri a kiképzést, nem csesztet, csak néha elmondja, hogy érzi, hogy már nem is szeretem, én meg erre nem nagyon szoktam mondani semmit. Őszintén szólva még szakítani sincs kedvem, inkább megvárom, hogy ő lépjen, annyira nem érdekel már. Nincs más pasi a képben, ez egy 4 éves kapcsolat (volt), így most a hátam közepére nem kívánok egy férfit sem. Ha mégis úgy alakulna, hogy jön valaki, akkor persze azonnal szakítanék, soha nem voltam megcsalás párti. De szándékosan kerülöm azokat a szitukat, amikor megtalálhatnának a férfiak (pl. bulik), mert tényleg semmi kedvem hozzájuk. Amiket a többiek leírtak valóban ilyen jelek, magamra ismertem, én is ezt csinálom. Érzelmileg már teljesen elzártam, nem hat meg, ha beteg, ha fáj valamije, ha rossz a kedve, mintha egy idegen mondaná ezeket nekem. A szex mondjuk nem igaz, hogy a nők ennyire érzelemhez kötik. Persze ilyen is van. De én pont egy érzelemmentes "barátság extrákkal" kapcsolatban veszítettem el a szüzességem, és még jó ideig tartott is ez a dolog, úgy, hogy egyikünk sem akart komolyabbat a másiktól. Akármikor tudnék "idegennel" szexelni, ha nagyon ki lennék éhezve, és valószínűleg ezután a kapcsolat után meg is fogom ezt tenni, mivel azért szükségletek vannak, kapcsolatra meg egy ideig biztos nem fogok vágyni.
2014. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

A legtöbb nő, először bebiztosítja magát, azaz beújít egy új pasast.

Természetesen az új szeretőre időt kell szakítania, és ezért hazudoznia kell otthon.


Otthon már csak akkor szól, ha az új pasashoz tud költözni.

2014. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam ez totál úgy volt, ahogy a 3-as írta. Nem álltam szóba vele, ha kérdezett tőmondatban válaszoltam, nem ettem, nem csináltam semmit csak ültem és néztem magam elé, inkább menekültem otthonról, gyakran hallgattam zenét- ezt én inkább akkor szoktam ha bajom van, vagy útközben ha messzire megyek, de az más. kerültem a testi érintkezést, nemcsak a szexet, hanem ha pl odaadtam neki egy tárgyat akkor sem bírtam elviselni, ha hozzámért a bőre. Ilyesmi...
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Passiflora ***** válasza:
32%

Kedves 5. Hozzászóló!


Ha nem veszed tolakodásnak, megkérdezhetem esetleg így névtelenül, hogy ha így érzel a Párod iránt egy 4 éves kapcsolatban, ahogy leírtad, és ennyire eltávolodtatok egymástól, akkor miért jobb így Neked ez a mostani helyzet, mintha tapintatosan, de őszintén megmondanád Neki, hogy mit érzel, és szakítanátok?


Köszönöm, ha megírod, tényleg kíváncsi lennék az okára, hogy Te ezt hogy éled meg.

2014. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem jobb, csak nincs kedvem szakítani. Mivel nem találkozunk egy ideje, mert nem érünk rá, így végülis nekem már olyan, mintha nem lenne senkim. Szándékosan nem keresem, nem érdeklődök iránta, azt várom, hogy elege legyen ebből, és ő mondja ki. Ő még szeret, ezért nekem jobb lenne, ha ő küldene el, mert nekem már semmit nem jelentene, ha "kidobnak", neki viszont még igen. Így viszont kevésbé viselné meg a szakítás, ha ő lenne az, aki kimondja. De ez csak szerintem van így. Persze ha azt látom majd rajta, hogy nem áll szándékában szakítani, én fogom kimondani. Egyelőre elvagyok így, hisz nem látom, nem kell úgy tennem, mintha lenne köztünk bármi.
2014. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 farkaszs válasza:
Már ne haragudj de abba belegondoltál hogy voltaképpen játszol vele inkább szakits vele minnél előbb hogy ő meg találja az Igazit még ha te nem is vágysz ilyesmire ne hitesd el azt vele hogy számára te vagy az!megértelek téged is teljes mértékben de ne pazarold egyikőtők idejét sem egymással..
2014. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!