Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért próbálkozik...

Anyám miért próbálkozik folyamatosan azzal hogy apu ellen fordítson?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Én már lassan felnövök. Tudom jól, hogy kinek a hibájából váltak. Anyám ennek ellenére próbálja előttem aput befeketíteni. Meg úgy álltalában a férfiakat. A válás után már a negyedik pasija hagyta el. Miből gondolja, hogy olyan vak vagyok hogy elhiszem, minden férfi szemét csak ő a hibátlan?

2015. jan. 29. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha felnyitnád a szemét és ezt elmondanád neki? Nem támadóan, de azért úgy, hogy értsen belőle, nem vagy hülye.
2015. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Janka néni ***** válasza:
83%

Édesanyád igazolást keres és szövetségeseket gyűjt, hogy ne kelljen magát hibáztatnia.

hagyd azt, hogy te tudod kinek a hibájából váltak el, mert nem voltál ott az elejétől fogva és két ember kapcsolatát csak ők ketten ismerik.

Ha ítélkezel te sem teszel különbül, mint anyukád: kiszúrsz egy bűnbakot és pálcát törsz felette. Csak te a másik félre tetted a voksodat.

Az apukád ellen hangolásodat úgy tudod leállítani, ha


1. beszélsz vele és elmondod, hogy nem akarsz egy szekértáborba sem tömörülni. A válás köztük történt, nem tőled váltak el, ne akarja, hogy te válasz köztük. Ne nehezteljen, ha apád iránti érzelmeid változatlanok. Nem tudom mit szólna, ha olyan gyerek volnál, aki csak úgy valaki kénye-kedvére utálni kezdi a szüleit.

2. Ha ezt nem sikerül higgadtan megbeszélni vagy eredményesen, akkor kénytelen leszel leállítani vele ebben a tárgyban mindenféle kommunikációt. Nem beszélsz vele apádról és nem hallgatod meg őt erről.


Tényleg nem érti, hogy epét csöpögtet a lelkedbe és tudom, hogy ez mennyire nyomasztó neked.

2015. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Janka néni ***** válasza:
68%
pontatlan voltam: úgy értem anyukáddal beszélj!
2015. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Csitt!Ebben a kategóriában tilos arról beszélni, h egy nő hibás, csak is a férfi lehet az, szal jó lenne, ha elgondolkoznál!
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert gonosz a lelke melyeig, aki ezt teszi egy gyerekkel, az egy szornyeteg.
2015. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!