Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek volt anyósom...

Mit tegyek volt anyósom folyamatosan elmond mindenek, lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt mondja mindenkinek én vagyok a rossz,a szemét.Bezeg a kisfia az ártatlan.Meg mindenkinek azt mondja én teszem teljesen tönkre a fiát.Holott a fia volt aki megcsalt stb.. sorolhatnám miket tett.Az a baj én itt nem nagyon szeretek beszélgetni,de ő mindenkinek mindenek elmond.És ez nagyon idegesit.Mit tegyek ,hogy békén hagyon?
2010. ápr. 30. 10:53
 1/6 anonim válasza:
100%

Mi a különbség a daganatos betegségek és az anyós között?


Az elõbbiek között akadnak jóindulatúak is.

2010. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

amikor anyósom elkezdett szidni a saját anyámnak, ő leállította. én is voltam minden. család összeugrasztó, más városba költöztető, a lakásunk falszíne tette tönkre a fiát. stb. stb. az esküvőnkön meg volt őrülve....

persze látszatra mindig puncsolt, meg minden. a férjem párszor leállította, aztán én is beszélgettem vele.

hogy én is látnék benne hibát, ahogy ő is bennem, de én nem ezt nézem. a családi béke érdekében ne így legyen. most tűrhető a helyzet, nem jutnak a fülembe negatív dolgok, aztán ki tudja.

próbáljon meg a párod beszélni vele, aztán te, de ha ő nem partner, nem tudsz vele mit csinálni.

2010. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj ő nem szeret veszekedni.Inkább nem szól semmit.Azt mondta nekem én se foglalkozak vele az anya mit mond.
2010. ápr. 30. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármit is teszel úgy sem lesz jó neki!Nem veszed észre Ő direkt csinálja,hogy idegeljen téged?Az ilyen embernek sosem leszel jó.Egy út van kiút,fejezd be anyósoddal való találkozás,kommunikációt,sőt többet a nevét szádra se vedd!!

Majd meg látod igazam van.Hiába akarsz Te megfelelni neki nem megy úgy sem.Persze,hogy puncsol így akar bevágodni a rokonok,és a fia előtt,hogy Ő jó,és te vagy aki gonosz!!

2010. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia, próbáld meg a férjeddel megértetni, hogy kötelessége kiállni melletted. A gyávaságát bujtatja amögé, hogy azt állítja magáról, hogy nem szeret veszekedni. Én még nem láttam olyan embert, aki szeretne veszekedni, de van amikor szükség van rá. Igazából nem is kell itt veszekedni, csak normális hangnemben elmagyarázni a mamának, hogy ezentúl mik azok a szabályok, amiken nem léphet át. Ha nem tartja be, akkor pápá. Persze nem durva szabályokra gondolok itt, csak az alapvető emberi normák betartására, hogy pl. nem mocskoljuk a másikat a háta mögött.


Én megmondom, mit tettem (hasonló volt a helyzet): megszakítottam a vén banyával minden kapcsolatot, párommal közöltem, választhat, az anyja vagy én. Nem szeretem amúgy az ilyen ultimátumokat, nem is nagyon szoktam élni vele (eddigi életemben ez volt az első és utolsó ilyen), de van olyan helyzet, amikor sajnos nincs más megoldás. Gondolkodás nélkül engem választott. Azóta kétévente 1-szer megy oda, vagy még ritkábban, most azt hiszem, már több mint 2 éve nem volt. Mivel nincs a nyanyával semmi kapcsolatom, ezért baromira nem érdekel azóta, mit mond a hátam mögött :D. Amúgy kompromisszumkész, alkalmazkodó ember vagyok, az előző anyóssal nagyszerűen megvoltam, de van egy határ, amin senkinek nem engedem, hogy átlépjen. Persze az én párom normális, nem csalt meg, és amúgy se bírta az anyját sohasem, elég szar gyerekkora volt.

2010. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férjed,ha nem áll ki melletted,azt megértheted,nem akar a 2 tűz közzé kerülni-az anyja mégis csak az anyja!

Megcsalt az urad?-ha legközelebb is megcsal,akkor hagyd ott.

Anyósodhoz meg nem kell elmenni,majd észreveszi magát,vagy nem,de az Téged már ne érdekeljen! Ha a párod megy,had menjen,Neked nem kell-Had örüljön a vén csotrogány!!!

2010. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!