Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves lány vagyok és még...

30 éves lány vagyok és még nem találtam olyan férfit akinek szívesen szülnék gyereket. Pedig szeretnék. Bennem van a hiba, miben kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, meg szerelmes is voltam, de valahogy addig tartott, hogy jó együtt tölteni a szabadidőt, de a gyerekvállalás az már komolyabb dolog. Vagy azt éreztem, hogy a párom nem elég érett a gyerekneveléshez (és valóban nem is volt az) vagy az volt egy másik kapcsolatomban, hogy nem volt elég nagy a szexuális vonzerő az utolsó kapcsolatomban meg azt éreztem, hogyha ennek a férfinak szülök gyereket akkor akkor minden teher és munka rám fog rakódni, mert sajnos kifejezetten lusta volt. Nem tudom, valahogy egy férfinél se éreztem még azt, hogy én most kifejezetten neki szeretnék szülni, de egyedül meg semmiképp sem vállalnék gyereket. Szükség van apára a gyereknek.

2015. jan. 30. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

en ferfi vagyok (33) majdnem radmozudltam :)

de amikor lattam hogy mennyi sok kapcsolatod volt mar meggondoltam magam

2015. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Na, a 43%-ossal nem sokat veszítettél... :D


Egyedül én sem vállalnék gyereket és valóban nem mindenki alkalmas, legalábbis bizonyos életkorban, szülőnek. Megértelek.

2015. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Olyan nincs hogy mindig a másik a hibás. A matek törvénye szerint a hiba benned van.
2015. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem benned van a hiba, és talán a ez exeidet illetően se voltak hibák, egyszerűen szerintem egy gyermekvállalást oké, hogy ésszel kell vállalni, de azért csak az észre hallgatni sem lehet. Ha megtalálod az "igazit", akkor azt tudni fogod, és fogsz akarni neki gyermeket szülni, ahogy az adott férfi is megfelelő lesz rá, de mindezt elvárásokra alapozva ezen a szinten már nehézkes lenne kivitelezni, mivel senki se tökéletes, ahogy te sem, na szóval a lényeg az, hogy majd megfogod találni azt, aki ha ugyan nem is tökéletes, de akkor is megfog számodra felelni és fordítva is. És akkor lesz mire gyermeket is szülnöd.
2015. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Késő bánat..., hogy engem elszalasztottál.
2015. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Én 35 évesen találtam meg AZT a társat.38 évesen szültem. Semmiről nem maradtam le.
2015. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

#4 -nek igaza van!


És hűűűűű, kicsit rá vagy görcsölve erre a gyerek témára, pedig még bőven benne vagy a korban. Szerintem te jelenleg nem az Igazit keresed, hanem egy potenciális apát a majdani gyerekeidnek. Ez kicsit olyan, mintha valami tenyészbikát keresnél. Azt is tisztáznod kellene magadban, hogy tökéletes pasi nincs, mint ahogyan tökéletes nő sincs, de van olyan, aki boldoggá akar tenni, és mindent megtesz ennek érdekében és akihez te is pont ugyanígy viszonyulsz. Na neki szeretnél majd gyereket szülni. De ehhez az kell, hogy ne az apajelöltet lássad meg benne!

2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Én is voltam így ezzel, aztán rájöttem, hogy lehet, mégis bennem van a "hiba", talán túl nagyok voltak az elvárásaim. :)

Olyan nincs, hogy tökéletes, te sem vagy az. Neked is vannak hibáid, ezeket a párod is ismerni fogja, és remélhetőleg elfogadja. Biztos lesz, hogy valamiben nem értetek egyet majd a jövőbeni pároddal, minden a kompromisszumokon múlik. Nekem még voltak problémáim a szabadságom feladásával.. de már csak voltak. Járj nyitott szemmel, majd jön az igazi, aki jobb lesz, mint az összes többi.

2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

30 éves LÁNY? Komolyan? Lehet, hogy azért nem találsz olyan FÉRFIT, akinek szülnél, mert a FÉRFIAK a NŐKRE buknak, nem a lányokra. A lányokat a FIÚK szeretik, ők pedig még nem valók apának.

27N

2015. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
80%
tökéletes pasi nincs. Hibája mindnek lesz, főleg ha nagyítóval keresed. Ez az egyik. A másik pedig, h sokan nagyon megváltoznak terhesség hatására. Nem csak anyukának van lehetőség felnőni a terhesség idején a feladathoz, hanem apukának is.
2015. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!