Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy ellopták/elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Novemberben kaptam és ma hajnalban elhagytam vagy ellopták. De nem tudom, hogy mondjam meg apának, amikor is alig akarta megvenni, mert előtte pár hónappal kaptam az azelőtti telefonomat, csak megjelent az, amit elhagytam/elloptak tegnap és mégis megvette. Már beszéltem ma vele (anya telefonján) és mikor kérdezte, hogy miért nem kapcsolható a telefonom, mondtam, hogy lemerült és a töltőt az egyik barátnőmnél hagytam...

Már így is veszekedtünk a múlt héten, mert kifizette a fesztiválbérleteket, csak azt nem mondtam neki, hogy anya még nem tudja, hogy megint megyek nyáron.

Nem akarom, hogy megint vitatkozzunk, de szerintem ki fog akadni eléggé. Hogy kéne elmondjam, hogy ne úgy tűnjön, én vagyok a hibás?



2014. márc. 9. 18:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a bánatba tudtad elhagyni a telefonod? :-(

Lehet, ha most tart egy elég intenzív fejmosást az öreged, legközelebb másra se fogsz figyelni, csak a telefonodra.

Nem lennék a helyedben...

Végül is jogosan lesz kiakadva, éld bele magad, a legjobb telefon, amit fogsz tőle kapni az egy nokia 3210 lesz.

2014. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
58%

"Apa, ma hajnalban egy sötét sikátorban elkapott hét c*g*ny, és sorban megerőszakoltak."


És mikor látod, hogy a szívéhez kap, és nem kap rendesen levegőt, akkor megmondod, hogy vicceltél, és csak a telefonodat lopta el valaki.

2014. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Elég hosszú, de nagyon röviden annyi, hogy elmentem a barátnőimmel bulizni, hajnal 3-kor kerestem, de nem találtuk sehol és arra sem emlékeztem, hogy mikor volt nálam utoljára.
2014. márc. 9. 18:11
 4/48 anonim válasza:
2014. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
86%

Szia! 4-es vagyok, Ő nem véletlenül a mostoha anyukád?

Beszélnetek kellene szerintem.

2014. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem hinném, nincs mostohaanyám, csak apa pár hetes barátnői, de őket kb annyi érdekli, hogy mikor kell körmöshöz menniük, néhányuk még a nevemet se tudta megjegyezni. (öröm az ilyenekkel beszélgetni nevetés nélkül...)
2014. márc. 9. 18:23
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
"Apu! Nagyon sajnálom, de elhagytam / ellopták a telefonomat. Legközelebb akkor lesz drága telefonom, ha én magam keresem meg rá a pénzt, addig jó lesz nekem az 5000 Ft-os is, hogy el tudj érni."
2014. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Tudná, hogy ezt én sem gondolnám komolyan.
2014. márc. 9. 18:33
 9/48 anonim válasza:
55%
Szerintem meg jól beb*sztál és elhagytad ganaj részegen a mobilod valamelyik bokorban.
2014. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%

Szóval egy szavadba kerül, és apukád mindent megvesz neked. Telefon, fesztiválbérlet, te pedig mégsem tudsz elé állni őszintén, és elmondani hogy mi történt. Igenis vállald fel, hogy ezt most elcseszted, és igenis érd be a 20.000-es telefonnal a 160.000-es helyett.

Vagy menj el dolgozni, és keresd meg magadnak a pénzt. Aztán lehet jobban vigyázol majd rá.

2014. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!