Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám el érni hogy...

Hogy tudnám el érni hogy akkor is fontos legyek barátnőmnek ha nem vagyok vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy éve vagyok együtt. Ha együtt vagyunk ki mutatja hogy szeret. De ha nem vagyunk együtt nagyon rám sem hederít. Ha hívom vagy írok neki. ha fel hozom ezt, eleinte azt mondta hogy a férfi dolga hogy keresse a nőt. azt szeretném ha akkor is éreztesse hogy fontos vagyok ugyan úgy mint én.
2015. febr. 2. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Na, én nem lennék sokáig egy ilyen kapcsolatban.

Most vagy tényleg ennyire sekélyes, vagy egyszerűen ő nem érzi azt, amit te.

És hadd fejtsem ki: "a férfi dolga hogy keresse a nőt" - na, ezzel nem értek egyet. Egy kapcsolat két emberről szól, mindkét félnek úgymond kötelessége kimutatni az érzelmeit, szerelmesként viselkedni. Ehhez hozzá tartozik, hogy ha hiányzol neki, keres. Nem taktikázik, nem játszmázik, hanem őszintén viselkedik.

Volt ilyen barátnőm. Szinte szóról szóra ezt mondta. Én meg közöltem vele, hogy ad1. neki meg az lenne a dolga, hogy őszitne legyen a pasijával, as2. akkor majd keresek mást, akinek az érzései fontosabbak, mint holmi idióta elvek.

Azóta sincs pasija.... :D

2015. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a férfi dolga hogy keresse a nőt"

Ha nagyon leegyszerűsítjük(!), akkor kétféle nő van egy kapcsolatban: akinek egy férfi kell, és akinek egy társ kell. Az első elvár dolgokat, és azzal van, aki ezeket megadja neki. Ha nem kapja meg, továbbáll. Gyakorlatilag szerepet osztott mindkét félnek, és ez a szerepjáték jelenti az életét.

A második egy megfelelő férfit keres, akivel meg tudja osztani az életét, és dolgozik a kapcsolaton. Van egy olyan gyanúm, hogy a barátnőd az első kategória. Neked kell tudnod, mi van köztetek, de én nem erőltetném ezt a kapcsolatot vele.

2015. febr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy rendes nőt, hidd el több van szabad mint gondolnád...
2015. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
De aztán ne panaszkodj, ha 5 percenként hívogat, hogy " szeretlek, mucuskám, ugye te is?" !
2015. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!