Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nem jött meg 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem jött meg 7 napja a menszesze, mi lehet ennek az oka? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel az utóbbi 2 hétben éltünk szexuális életet, viszont védekeztünk. Az óvszer nem szakadt el nem szivárgott se semmi. Mi lehet az oka ,hogy késik a menszesze? Félünk hogy terhességről van szó. Egy dolog miatt aggódom, még pedig ,hogy azután ,hogy el élveztem nem vettem ki hanem folytattam ugyan azzal az óvszerrel szünet nélkül. Ez nem okozhat problémát? Nem hiszem hogy szivárgott volna ki belőle bármi is.

Normális válaszokat várok, ezeket előre is köszönöm szépen!



2014. júl. 11. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:

7 nap késésnél már kimutatja a terhességi teszt az eredményt, úgyhogy érdemes csinálni egyet. Amúgy vannak olyan lányok, akiknél a szexuális élet elkezdése bezavar az elején a menszesz ütemébe...remélhetőleg csak erről van szó.

De legközelebb a gumit cseréljétek ki...az egyáltalán nem jó, ha kétszer használjátok fel.

1 szex = 1 gumi

2014. júl. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg az alszeszem!
2014. júl. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem 2x használtuk fel azt az egy gumit. Szinte észre se vettem hogy elmentem utólag érzékeltem és így nem tudom pontosan meddig csinálhattam így hogy elmentem. (Aznap ez a sokadik orgazmusom volt és már nagyon felse tűnt amikor elmentem.)
2014. júl. 11. 03:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre akkor is figyelj oda! Ha megy a gumiba cucc, akkor sokkal könnyebben letud csúszni, és simán lehet, hogy a nagy hévben az sem tűnik fel, hogy lejjebb csúszik, mint ahogy az sem, hogy elélveztél...!!!!
2014. júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Basszus.. Köszönöm az értelmes válaszokat, legközelebb sokkal figyelmesebb leszek !! Remélem nem terhes a barátnőm. ...
2014. júl. 11. 03:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki meg semmi ilyen, akkor csak túl stresszes, emiatt késik.
2014. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A névválasztáson ne vesszetek össze, messze még a vége!
2014. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
NEM TERHES !!!!!!
2014. júl. 15. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, örülök, szuper...:)
2014. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!