Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűség egy életen át?

Hűség egy életen át?

Figyelt kérdés
Kedves Nők Férfiak! Számotokra mennyire fontos a hűség, és tudtok-e róla, hogy a párotok megcsal(t)-e, esetleg Ti csaltok, és ennek milyen következményei vannak, voltak, lesznek?

2015. febr. 3. 22:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
8%
Igen állandóan megcsalom a barátomat és ő is engem. 2 éve járunk és egyszer sem szakítottunk, egyszer sem vitáztunk .
2015. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az igen! nyitott kapcsolat?
2015. febr. 3. 23:12
 3/14 kenis21 ***** válasza:
37%
Szerintem nem lehetséges örökre hűségesnek maradni egymáshoz..legalábbis nem sok olyan ember van aki nem csalja meg a másikat elöbb vagy utobb,főleg a mai világba.
2015. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Nos, én soha nem csalnám meg a barátnőmet, ha mégis akkor valószínűleg 1x megbocsájtana, de nagyon összetörne. A barátnőm sem csalna meg soha... Ha mégis akkor nem tudom mi lenne.


19/F a barátnőm, pedig 24.

2015. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
én simán kibírnám egy életen át a szerelmemmel
2015. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán lehet, nálunk sem volt félrelépés (igaz mi "csak" 12 éve vagyunk együtt), és a szüleinknél sem (két 40 éve tartó kapcsolat).
2015. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Biztos van ilyen ahogy a szuleim peldaja is mutatja, de szerintem a szeretet nem fugg ossze azzal hogy kit es hanyszor csalunk meg, ez inkabb a tiszteletet kerdojelezi meg ami viszont nem mindig velejaroja a szeretetnek.


En megcsalom a ferjem es nem azert mert nem szeretem, hanem azert mert baromi ritkan vagyok szerelmes, utoljara kb.8 eve voltam, es most is az vagyok. Csak nem a ferjembe. Ettol fuggetlenul nem mennek hozza ahhoz az ekberhez akivel most viszonyom van.


A huseg kerdest mar nem veszem olyan versesen komolyan, de teny h az idealis az lenne ha eletunk vegeeig husegesek maradnank, ezaltal viszont kiahagynank szerelemeket, amik sosem ternek vissza es meg tiz evig agonixalhatnak azon, hogy mi oett volna ha.


Ezt megelozendo en inkabb elem az eletem a legjobb belatasom szerint, es persze lepontozas alap:-))))


Mindenki mashogy el es el meg dolgokat, es mindossze magamnak tartozom elszamolassal. Az orok boldogsagban nem hiszem, hiszen minden valtozik, hatalmas porges es valtozas az elet, semmi nem konstans benne es pont ettol jo. Szeretek szenvedelyesen elni, bar paradox modon egyejes numeraert nem csalnam meg a ferjem, pusztan szexualis vagy nem vinne ra ilyesmire.


A lenyege az, h belul teljesnek erezzem magam pontosabban ugy, hogy azzal vagyok akivel szeretnek lenni es nem hianyzik semmi mas. Ehhez neha ket ember kell es evidens h magamat nem szamolom:-))))


A szeretommel boldog vagyok a ferjemet pedig szeretem. Hihetetlen szuklatokoruseg azt mondani, hogyha valaki megcsalja a parjat akkor nem szereti, az ilyen konkluziokat sosem ertettek habar az is igaz, hogy a legtobb ember nem Remarque-t olvasott 13 evesen:-)

2015. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tisztelem, és megértem a válaszod. Köszönöm az őszinteséget!
2015. febr. 4. 00:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Érdekes amit írsz és nem ítéllek el, de azt mond meg nekem, hogy most mi lenne, ha a férjed megnézné ezt amit írtál, vagy másképpen jönne rá!


Ha a válaszod az, hogy nem viselné meg annyira, akkor még kérlek arra válaszolj, hogy mi lenne akkor, ha a férjed olyan típus lenne aki ebbe belehal. Akkor is megcsalnád?


Egyébként ment a pont az őszinteséged miatt, de nem hiszem, hogy valójában tudnád mi is az a szerelem. Én a barátnőmet szeretem ténylegesen és soha nem csalnám meg, mert egyszerűen nem lenne értelme. Szexuálisan sem tudok máshoz jobban vonzódni mint hozzá, számomra egyszerűen Ő a tökély minden téren.

2015. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

9-es 7-es vagyok es erre csak a annyit tudok mondani, hogyha azt neznem h hogy mennyire bantom meg a ferjemet, vagy x.y mit gondol folam akkor masok eletet elnem es nem a sajatomat.


Akkor a tarsadalmi konvenciok gyurujeben vergodnek, magamat belulrol szetszedve es masoknak gorcsosen megfelelve. Ha az erdekelne, h mondjuk a kollegamra hogy hat az, hogy sikeresebb vagyok nala akkor pocsekul erzenem magam attol h o pocsekul erzi magat....ez egy domino reakcio, nem tudok ugy elni, hogy kibol mit valt ki a cselekdetem mert az eletem vegen csak azt szeretnem erezni, hogy ugy eltem ahogy mindig is szerettem volna, semmit meg nem banva. Nem tokeletesen de magamnak megfeleloen es ez, csakis ez a fontos.


Mert ha megfeleltem az egesz vilag ak de belul boldogtalan voltam es kihagytam oriasi lehetosegeket, szerelem,utazas bla bla akkor mi ertelme volt az eletemnek? Egyszetlen egy eletem van es szeretem ugy elni, ahogy nekem jo.

2015. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!