Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másodszor is elvált férfiban...

Másodszor is elvált férfiban mennyire lehet bizni hogy komolyan gondolja? 3. szorra örök hűség már nincs

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudnád hány 3-szor, 4-szer elvált nő van. Ők is találnak férjet.
2015. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én jobban becsülöm azt az embert aki ott meri hagyni a pocsék kapcsolatokat, mint azt aki foggal-körömmel ragaszkodik hozzájuk csak mert fél az ismeretlentől.
2015. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
anyám nagyon megszívta! de ha így vacillálsz akkor ne házasodj össze csak élj vele együtt... "mert lakva ismerszik meg az ember" max otthagyod!
2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Az én páromnak is volt már 2 felesége.

Ez engem egyáltalán nem zavar, és szerintem komolyan gondolja, mert már 10 éve együtt vagyunk. Annak viszont kimondottan örülök, hogy egyiknek sem esküdött örök hűséget, mert hát csak "tanácsi" házasságkötésük volt.

Az meg olyan, amilyen...

2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
A "tanácsi" a házasság, a templomi csak a show.
2015. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyik jóbarátom a negyedik feleségével él vagy 25 éve. Kicsit későn érő típus :)
2015. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Felteszem a kerdes maskent

Ha egy ferfinek volt egy ket hosszu elettarsi kapcsolata akkor hozzamennel.?

AZ egesz vilag azt allitja hazassag csak papir AZ osszekoltozes es a szerelem szamit.

Van kulonbseg a hazassag es AZ elettars kozott ?

2015. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
2 csalódás után lehet még örök hűség, de számomra az egynél több esküvő is naivitás, ha pedig még harmadszorra is megtenné, én nem hinném, hogy komolyan veszi, hogy örökre szól (bármennyire is hízelgő lenne), inkább csak "ez a dolgok rendje" alapján házasodik. Az első esküvőt sem úgy köti senki, hogy esélyét lássa a válásnak. Ha másodszor még ad egy esélyt a dolognak, még megértem, bár bár addigra már tudnia kellene, hogy bármi megtörténhet. Harmadszor ugyanezt eljátszani komolytalan. Én nem lennék senki harmadik felesége, de még második is nehezen. Ha első nem lehetek, akkor inkább maradok élettársi kapcsolatban. Lehet, hogy az első kettő válás nem az ő hibája volt, de előttem már két embert is választott, hogy leélje vele az életét.
2015. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért vált el többször.
2015. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt becsülendő, hogy inkább kilép a kapcsolatból, és változtat az életén, minthogy még 30 évig egy boldogtalan kapcsolatban legyen, mert sajnos sokan ezt csinálják. (ahogy írta az előttem lévő, félnek, és ezért ragaszkodnak a rossz kapcsolathoz)

másrészt meggondolatlannak tartanám, mert akiben nem látom a "nagy Ő-t" azzal nem házasodom össze.

Szerintem ne házasodjatok össze, és akkor tuti nem váltok majd el :D Csak élvezzétek egymást társaságát, és lesz ami lesz

2015. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!