Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Farsangi jelmez ügyben írnátok?

Farsangi jelmez ügyben írnátok?

Figyelt kérdés

2 kislányomnak jövőhéten lesz az oviban a farsangi mulatság.Szeretnék házilag jelmezt készíteni Nekik,talán olcsóbban jönnék ki,minthogyha megvenném az igencsak borsos árú jelmezeket..Ötleteket szeretnék Tőletek kérni,hogy milyen öltözékeket hogyan,és miből készíthetnék?

Előre is köszönöm a tanácsokat :)


2010. febr. 10. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam szőlő kiskoromban, soksok zöld lufiból, zöld harisnya, zöld póló, viszonylag olcsón megoldható.
2010. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de jó ötlet! ez nagyon tetszik :) köszönöm szépen a válaszod,még várok ötleteket,de ez a szőlő tuti számításba kerül!
2010. febr. 10. 23:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Piroska jelmez. Piros ruha, fehér kis kötény, piros kendő vagy kalap a kezébe egy kis kosár benne egy fonott kalács és

egy üveg/műanyag/ piros színű üdítő.

Doktornő jelmez: Fehér nadrág+ fehér felső + játék orvosi táska.

Virágárus lány: Saját készítésű papír virágokkal.

2010. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam pillangó, anya vágott ki kartonból szárnyat, azt kidíszíteni, gumival lehet a hátra rögzíteni (2 "bebújót" kell csinálni) ruha meg valami vidám.
2010. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
én fagyi is voltam:) de csak mert előző este jutott eszembe hogy másnap farsang, és nem volt idő boltba menni. kartonból kivágtuk a tölcsért+ a gombócokat egybe, és a gombóc részre különböző színű vattákat ragasztottunk, más más ízesítésüek voltak:)
2010. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem annak idején Pumukli jelmezt csinált anyukám, amivel meg is nyertem a jelmez versenyt:)Sárga póló, zöld rövidnadrág, a hajamat úgy oldotta meg, hogy egy sapkára vart piros kreppapírból tincseket, pöttyök az arcra és kész a tökéletes jelmez :)

2010. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Élvezetesebb is az egész, ha otthon készítitek el a gyerekekkel közösen. Mi sose szerettük az ilyen készen vásárolható jelmezeket.

Én egyszer bennszülött voltam, sárga krepp papírból volt fűszoknyám, az arcom meg a kezem pedig be volt festve testfestékkel. Szerintem ez elég egyszerű jelmez :)

2010. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Napraforgó jelmez: A kis arca napraforgóvirág a teste és a lába szár, a két keze a levél. Biztos eltudod képzelni, hogy, hogyan gondolom. Krepp papírból el lehet készíteni.
2010. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Angyal: kivágsz egy karton szárnyat, vattapamacsokat ráragasztasz meg 2 bebújó a kezeknek + fehér ruha

Másik pici akkor már lehet kisördög, lehet kapni fejre ilyen hajráfos ördögszarvaz plusz varrasz anyagból kis ördögfarkat, ha van keret, egy játék vasvilla + piros gönc és kész :)

2010. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak anno volt egy fekete "kínai" mintás köntöse,azt vettem fel,fehér arc,kis piros száj,ceruza a hajba és én voltam a kínai lány..:-))
2010. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!