Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Farsangi jelmez ügyben írnátok?

Farsangi jelmez ügyben írnátok?

Figyelt kérdés

2 kislányomnak jövőhéten lesz az oviban a farsangi mulatság.Szeretnék házilag jelmezt készíteni Nekik,talán olcsóbban jönnék ki,minthogyha megvenném az igencsak borsos árú jelmezeket..Ötleteket szeretnék Tőletek kérni,hogy milyen öltözékeket hogyan,és miből készíthetnék?

Előre is köszönöm a tanácsokat :)


2010. febr. 10. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kelkáposzta :) mint ahogy a legelső válaszoló írta,zöld harisnya,póló,és rátűzni igazi kelkápileveleket.

Pampalini :)

Török basa

Teknős hátára rákötni egy zöld lavórt:D:)

Vattacukor

Hercegnő

Kalóz

Boszorkány

Répa

Valamilyen állat, pók:)

2010. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

stand up comedy xD

Amúgy engem anyukám egyszer Twist Olivérnek (utcagyerek volt :) ) akart öltöztetni csak nem vettem fel pedig megnyertem volna. Ez pedig szétvágott összefoltozott ruhák egy kesztyű aminek az ujjai levágva és kész is volt. :)

2010. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Madárijesztő: tavalyi kinőtt nadrág szárát ollóval durván, egyenetlenül levágod, egyiket rövidebbre, másikat hosszabbra. Felemás, nagy zokni, pólóra egy nagyméretű ing (minél csiricsárébb, annál jobb, nem kell végiggombolni), az egész egy spárgával összekötve a derekán. Egy régi szalmakalapra körben spárgával alufóliadarabokat kötözöl, amig kb. 10 cm hosszan lelógnak, zizegnek.

Mindehhez ráadod a bakancsát vagy hótaposó csizmáját és kész is!


Pattogatott kukorica: fehér ruhára kézzel ráöltögeted a pattogatott kukoricát. Kicsit munkaigényes, de a kicsik imádni fogják, hogy lecsipegethetik a lányodról a jelmezt!:=)


Cica: bármilyen, cica színű jelmez (fehér, barna, szürke vagy fekete) hozzá illő színű kartonból készítesz cicafület, kalapgumit fűzöl bele. Ugyanígy, hozzáillő színű textilből varrsz egy farkincát, közepébe egy drótot fűzöl, hogy legyen tartása, egyébként pedig vattával tömöd ki.

2010. febr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

- varázsló/bűvész,

- katica bogár,(fekete ruha, harisnya a fejre és két szárny kartonból.

- Gombóc Artúr (kék ruha, szárny és sok-sok csoki)

- Fióna hercegnő

- Ősz vagy tavasz tündér (ősz tündér: sok színes levél (akár eredeti préselt levél is, ha van otthon, vagy rajzolt levelek, tavasz tündérnek csillogó ruha, rajta virágok)

- mobiltelefon (kartonból)

- Túró Rudi (fehér vászon anyag, ráfestve a Túrórudi embléma)


Most csak ennyi jutott eszembe!

2010. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
a lányom idén rőzsehordó volt Munkácsy Mihály könyvéből és nyert is vele jövőre lehet hogy apáca lesz de jó jelmez még a hirdető tábla is vagy Dr. Bubóék Urszulával
2010. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A legjobb jelmezeim ezek voltak: szappan, zöldborsó, számítógép. Ez utóbbival első helyezett lettem, megosztva a tortát egy "ősember lánnyal". :-)

A számítógépet két kartondobozból csinálták a szüleim. Már nem emlékszem pontosan, hogyan is nézett ki, de nagyvonalakban el tudom mondani, a többit a kreativitásodra bízom. :-)

Szóval, a fejemen volt egy kartondoboz, aminek az eleje (a képernyő) ki volt vágva, ott láttam ki.

A másik, nagyobb kartondoboz a felsőtestemenet ölelte körül, két pánt volt beleragasztva, azokba "belebújtam", így a dobozt a vállaimra vett pántok tartották, nem kellett fognom. A kartondoboz első részére felragasztottuk a billantyűzetet, ami papír tojástartó volt. :-) Nagyon tetszett mindenkinek.


Majd írd meg, hogy sikerült a farsangi buli és végül milyen jelmezeket választottatok! :-)

2010. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindegyikőtöknek,nagyon remek ötleteket adtatok,kivétel nélkül Mindenkinek ment a zöldecske kezecske :D


Mindenképp megírom hogy mi lett végülis a 2 kislányom,innen szemezgettem az ötleteket,és 18-án lesz a farsang! holnap elkezdem velük egyeztetni,hogy melyik ötlet tetszene Nekik,melyikeket csináljam meg.


18-án este megírom hogy mik lettek a lányok,és milyen sikere lett az oviban :) adddig is ,ha van ötletetek,szívesen várom,és köszönöm szépen!

2010. febr. 12. 21:53
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hello :)

Na minek öltöztek a kis lurkók?

2010. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szia :) végülis paci,és hercegnő lettek :) ajánlgattam az itt szerzett jobbnál jobb ötleteket amiket pont itt szereztem,sajnos nem akarták :( sebaj,jövőre is lesz farsang,addigra hátha megtetszik valamelyik :)
2010. febr. 21. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!