Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermekünk 4,5 hónapos....

A gyermekünk 4,5 hónapos. Azóta egyszer szeretkeztünk a férjemmel. Létezik, hogy egy pasi ennyire meg legyen szex nélkül?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt sem sokat voltunk együtt, mert veszélyeztetett voltam.

Vagy megcsal, csak ennyire vak vagyok? Állítólag nagyon szeret minket.

Már tavaly lebukott egy chat-elés miatt, beszéltem is a nővel, de nem találkoztak.

Akkor sírva fogadta, hogy hülye volt, de soha többet még ilyen sem lesz.

Én hiszek neki, csak olyan furi, hogy a szexet is mindig én hozom fel, magától sosem közeledik, vagy mondaná....


2010. febr. 11. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
ilyen férfi sajnos nem létezik, csak naiv nők.
2010. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ne gondolj a legrosszabbra.Mennyire változott meg a külsőd a szülés után? Bent volt a szülésnél? Mennyi időt fordítasz rá a gyerek mellett? Nem a szexre gondolok,hanem,hogy vagytok néha kettesben nem csak éjjel?Próbáld meg a klasszikus visszahódítást,egyik hétvégén bízd rá valakire pár órára a gyereket és menjetek el vacsorázni például.Csípd ki magad és legyél vonzó,amilyennek megismert.
2010. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bent volt a szülésnél?
2010. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Háááát nem hiszem, én beszélnék vele erről.
2010. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4,5 hónap alatt egyszer? Az nagyon kevés.

Amikor munkába álltam, hirtelen lezuhant a libidóm heti 4 alkalomról havi 5 alkalomra. A párom megértette, hogy a fáradtság az oka, türelmes volt, és egy idő után stabilizálódott a helyzet, ahogy hozzászoktam a munkamenethez.

Szerintem beszéld ezt meg a férjeddel, mert lehet más nő a dologban(úgyse vallaná be), de lehet, hogy csak nincs energiája.

A bátyám a 3. eset, ő szimplán ráunt az asszonyra. Sosem csalta meg, egyszerűen csak nem kívánta már annyira. Azaz mégis megcsalta, de "magával"(ha érted). Szóval sok minden lehet. Kommunikálni kell.

2010. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem volt bent, császárom volt.

Hát, maradt rajtam elég sok kiló, kb. annyi, mint amennyit ő is felszedett a megismerkedésünk óta (6. éve):)

2010. febr. 11. 16:54
 7/17 A kérdező kommentje:

de diétázok, tornázok, hogy minél hamarabb csinos legyek.

de azért ez über bunkóság lenne egy férfitól, ha ezért csalná meg a feleségét, nem?

2010. febr. 11. 16:55
 8/17 A kérdező kommentje:

én folyamatosan kérdezgetem...


a magam plussz kilóival meg nem érzem magam annyira nőiesnek, h. mindig én kezdeményezzek, mert ott van bennem a "mi van, ha nem kíván, és csak "kötelességből" szóval értitek...


Nem elég a nőnek a hormonokkal, a + kilókkal, az új szituval meg bírkózni, azért az ágyban lehetne kezdeményező a partner, ha látja, h. a felesége is vágyik rá

2010. febr. 11. 17:01
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne,ha Te kezdeményeznél??
2010. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 180 fokot fordult, akkor ott van valami. Nem feltétlenül más nő, lehet, hogy csak a felszedett kilóid zavarják, ami nem éppen jó, de van ilyen ember. Lehet, hogy azt gondolja, fáradt vagy. Lehet, hogy nem az a típusú ember, akit fellelkesít, ha állandóan kérdezgeted, mert hogy azt írod, állandóan kérdezed erről. A férfiak nem biztos, hogy ennyire nyíltak. Próbáld meg többször elcsábítani, ha nem megy, akkor pedig muszáj valahogy megtudnod, hogy miért nem közeledik. De csak tapintatosan, nehogy elijeszd!
2010. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!