Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszitek a párotoknak...

Elhiszitek a párotoknak amikor azt mondja, h szex közben rád gondol? És ha egy pasi megcsalt akkor utána képes érted teperni (hetekig), h bebizonyítsa h ez nemigaz, nem enged el akkor sem ha te midennek lehordod és gyanúsítod? Tehát nem csalt meg?

Figyelt kérdés

Nem történt meg velem egyik sem! ez csak puszta közvélemény kutatás szerűség

kíváncsi vagyok:)


2010. ápr. 22. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem kérdezgetem soha szex közben kire gondol :D
2010. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, mivel profi hazugságvizsgáló készülék sem tudja ellenőrizni mire gondol. Pontosan ahogy ő sem tudja ellenőrizni te mire gondolsz.
2010. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én kézségesen elhiszem, hogy szex közben rám gondol. Miért ne gondolhatna rám?

A másik kérdésed. Engem megcsalt a párom, már szinte könnyesre könyörögte magát, hogy maradjunk együtt, pedig én mindennek lehordtam. De ebből még nem következik az, hogy nem csalt meg. Letagadott ugyan mindent, talán még ő maga is elhitte, hogy nem csalt meg, annyit mondogatta..

2010. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor te honnan tudtad hogy megcsalt? volt bizonyitékod?
2010. ápr. 22. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem azt szoktam kérdezni, hogy kire/mire gondolt közben, hanem, hogy mennyire volt neki jó? (Bár ezt se "pontozzuk" minden estben, csak néha megkérdezem.)


Arra van példa, hogy Ő megkér, meséljek neki szeretkezés közben valamit, amivel még jobban felizgatom. ;)


A kérdés másik felére a válasz: IGEN. Van olyan pasi, aki képes erre, és ennek semmi köze ahhoz, hogy a valóságban megcsalt-e? Ez inkább hiúsági kérdés.

2010. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11.45-ös vagyok. Igen, volt rá bizonyítékom. Egy szórakozóhelyen készült róluk több félreérthetetlen fénykép, ami felkerült egy netes oldalra, na meg ugye a hiányzó két nap. Szemrebbenés nélkül tagadott mindent.
2010. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hiányzó két nap úgy jött össze, hogy egy munkahelyi elfoglaltságot "meghosszabbított " két nappal, ezalatt készültek az ominózus felvételek.
2010. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nálam az a baj.

hogy eazthiszem hogy a barátom megcsal... de nemértem hogy miért hiszem ezt, mert 1.ideje nem lenne rá, mert minden délután velem van, délelőtt sulizik(ismerem az össze oszt.társát, a volt sulimba jár) kb estig velem van, aztán hazafele felhív beszélünk 1 órát, este meg skypeolunk.


2.a szemembe néz, 3 hete vitatkozunk, nem borult ki, nem ideges, türelmes hozzám, bármit kérdezek válaszol rá ugy hogy a szemembe néz.


3.felajánlottam neki, hogy szakítsunk, de Ő azt mondta, hogy kidobhatom Ő akkor sem adja fel, mert pár nap után ugyis ringbe száll értem.


4.Nem ilyennek ismertem meg, előttem 1,5 évig nem volt senkije, a volt barátnői lelki nyomorékká tették, a 2.meg is csalta.


5. Asszem szeret:)

....


Vélemény?:$

2010. ápr. 22. 11:56
 9/13 A kérdező kommentje:

ja, és suliidőben is keres, smst ir stb.

sokszor meglep, és énis meglepem, pl. elé megyek a sulihoz hogy nem számít rám.


Tarja magát annyira gerincesnek hogy ha ilyen lenne elmondaná, bele a szemembe, vagy nem keresne, vagy már kidobott volna.

De nemtudom miért érzem ezt:(:(

2010. ápr. 22. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor bizony a hiba a te készülékedben lehet...


Talán te vagy bizonytalan, és ezt próbálod meg áttolni őrá? (Vetítés.)


Próbálj meg őszintébb lenni saját magaddal! Szánj erre egy kis időt! Gondold át, mit szeretnél, és próbáld megérezni, milyen érzéseid vannak ezzel kapcsolatosan? Valahogy úgy, mintha meditálnál, de ne kapcsold ki teljesen a gondolataidat, hanem csak tedd takarékra, hogy "halld" az érzéseidet is!


Persze az is lehet, hogy egyszerűen csak kevés az önbizalmad valamiért. Ezt távolból eldönteni igen nehéz lenne, nem is próbálkozom tovább. :D

2010. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!