Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemmel amióta távkapcsol...

Feleségemmel amióta távkapcsolatban kényszerültünk, a munka és a pénz miatt, tiszta féltékeny vagyok. Hiányzik a szex is, kész vagyok teljsen, attól félek megcsal, egyre többet veszekszünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezdek belebetegedni,hogy ott kellett hagynom egy kis időre,lelkiismeretfurdolásom van.Előre láthatólag 1 év,de 1 hónapban 2-szer tudunk találkozni,de van mikor csak egyszer.

Szexuális életünk mindig jó volt,soha nem volt gond.ő is én nagyétvágyú.Soha nem voltam féltékeny típus,de én nem tudom,miért a szex hiány teszi,de tiszta féltékeny vagyok,egyre többet veszekedünk,amit alapvetően nem szoktunk.Nem érzem magam így férfinek,egyre jobbn kezdek magamba fordulni.Én nem gondoltam,hogy valaha még így fogunk egymással beszélni.Lelki betege vagyok az egésznek,már nem tudom,ez megérzés e,vagy kényszerképzet a szexhiány miatt,de olyan gondolataim vannak,hogy tuti megcsal.Alapvetően nem vagyok egy féltékeny típus,soha nem voltam az.Hiányzik a szex,hiányzik ő is,a teste lelke mindene.Nem tudom meddig lehet ezt így bírni,de kezdek becsavarodni.Nem tudom meddig fogom ezt bírni,nem gondoltam,hogy ez ilyen rossz lehet.Már ő is nyugtatgat,hogy semmi baj,nyugodjak meg,egyszerűen nem megy.Félek elveszítem,bagyon félek tőle.Elmondom nektek,hogy nőt még ennyire nem szerettem.Volt jópár kapcsolatom elötte,de egy nőt sem szerettem ennyire,és egy nővel sem értettem meg magam ennyire.Egyszerűen hiányzik a testi közelsége,a meghitt beszélgetések este lefekvés elött.Kezdek belezakkanni,és pont ezért fogom elveszíteni,ha nem vigyázok,de egyszerűen nem tudok lenyugodni,mindig az hajt,minden áldott héten,hogy mielöbb lássam,kb egy zombiként üzemelek nélküle.Dolgozok,eszek,iszok,cigizek,alszom,bocsánat,sza..rok..Ebből áll az életem,enni is alíg tudok,fogytam is pár kg-ot.Nem tudom mi lesz így velem....kezdek összeesni.


2015. febr. 14. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ezt így olvasd fel neki, ha legközelebb beszéltek.
2015. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki ezt,nem így,de elmondtam neki,hogy mi a helyzet.Csak annyi volt a válasz,hogy megtudom csinálni ő tudja.


Második válaszadó.


Ha nekem címezted a bal..fasz jelzőt,akkor a jó édesanyádnak üzenem,hogy máskor nevelje meg a nyomorék gyerekét.

2015. febr. 14. 15:50
 3/19 Bence_ ***** válasza:
48%

Attól félsz, hogy elveszíted?

Önbizalmad Elment, azért vagy féltékeny.

Eddig őszintén megbeszéltétek mindent, azt is ha neki tetszik valaki?

2015. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ma 15:52


Igen elment az önbizalmam én is úgy érzem,pedig soha nem volt azzal gond.Mit tehetnék,hogy elmúljon?

Amúgy igen mindig megbeszéltük,ha nekem vagy neki tetszik valaki,ezzel nem volt gond.De ez mostanában átcsapott féltékenykedésbe,ezzel soha de soha nem volt gond.Nem tudom mi van velem,hogy gyűrhetném le ezt az önbizalomhiányt.

2015. febr. 14. 15:59
 5/19 A kérdező kommentje:
Most hétvégén is hazatudtam volna menni.Igaz péntek estére értem volna haza és vasárnap délutánig.De nem akarta,mert hogy majd jövőhéten.A pénzre hivatkozott,mondtam neki,hogy ne problémázzon ezen,mert ez most nem érdekel,csak látni akarom.Végül annyira tiltakozott,hogy nem mentem.Azt mondta az én érdekemben,nem akarja,hogy egy nap találkozásért annyit utazzak és annyi pénzt költsek utazásra.
2015. febr. 14. 16:02
 6/19 Bence_ ***** válasza:
54%

Hidd el, hogy jó pasi vagy! Fira ezt írni :)

Ha mással szexelne zavarna?

2015. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Bence_ ***** válasza:
27%
Igen, simán lehet, hogy óvni szeretne téged. Ne utazz annnyit.
2015. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 16:12


Ne ahargudj de te hülye vagy?Szerinted?Persze hogy zavarna,szerintem őt is ha én mással.

2015. febr. 14. 16:15
 9/19 Bence_ ***** válasza:

Persze, lehet hülye.

Mi zavar benne, hogy mással neki jó és te erre vagy féltékeny vagy azért mert attól félsz, hogy elveszíted?

2015. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bence_ ***** válasza:
Azért kérdeztem mert mások vagyunk. Más érték rendekkel más igényekkel.
2015. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!