Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradjak, vagy menjek? 3 éve...

Maradjak, vagy menjek? 3 éve dolgozom a munkahelyemen. A múlt héten az egyik főnököm elkezdett ordibálni kolléganőmmel (aki egyben a lánya is), mert nem lett kész egy határidős munka. Embert így ordítani én még nem hallottam.

Figyelt kérdés

És mivel ott voltam én is, így én is kaptam az ívet, velem is elkezdett ordítani, hogy nem vagyok alkalmas semmilyen munkára és keressek másik munkahelyet. Munkaidő után a másik főnököm (jelen helyzetben a normálisabb) felhívott, hogy nincs baj a munkámmal, a másik főnök beteg (súlyos diabétesz), meg most amúgy is elég stresszes a helyzet.


Még a balhé napján egy szintén az irodaházunkban dolgozó könyvelő felajánlotta, hogy bármikor átvesz, ha úgy gondolom, hogy nem akarok maradni.


A mai napig egyik főnököm sem szólt egy szót sem az esetről, na ma az ordibálós behívatott magához. Elmondta, hogy múltkor eléggé leteremtett (mint mondtam, embert én még így ordítani nem hallottam), de nem volt ő olyan mérges, és elmondta, hogy ezek után mit hogy kellene csinálnom.

Eddig úgy voltam vele, hogy megvárom a hónap végét, és átmegyek a könyvelőhöz dolgozni. De most fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

Hülyén jön ki a helyzet, hogy miután elmondta a magáét, én jövőhéten beadom a felmondásom, aztán a következő héten meg ugyanebben az irodaházban, egy emelettel feljebb kezdem a munkát a könyvelőnél. Csak annyit tudok, hogy egy hete alig eszek és rosszul alszok. Mindenki mondja, hogy ezt csak a düh hozta ki belőle, meg én is tudom, de átlépett ezzel egy határt és én most már szó szerint félek tőle. Minden reggel remegő kézzel és összeszűkült gyomorral jövök dolgozni.

Nem szoktam nyavalyogni, ha dolgozni kell, de már egy hete folyton a bőgés folytogat. Nem tudom, mit csináljak.


2012. máj. 24. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanuld meg kezelni az ilyen helyzeteket. Ha tudod, hogy jól végzed a munkád, akkor ne aggodalmaskodj, pláne ne remegve jár be dolgozni. Ha a főnökkel eddig amúgy kijöttél, akkor nézd el neki, hogy egyszer ennyire begorombult (nem lennék a lánya mondjuk, aki még neki is dolgozik).

Ha továbbra sem tudsz már főnökként tekinteni rá és nincs bizalmad, akkor pedig válts. Ezen agonizálni hülyeség, hogy hogy nézne ki, ha a jövő hónaptól egy emelettel feljebbre járnál be dolgozni. Pontosan úgy nézne ki, mint akivel nem lehet ok nélkül (és következmények nélkül!) ordítani a munkahelyén.

2012. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válts!! Ott a lehetőség!!


Ne egy idegbeteg inzulinrohamán múljon az anyagi biztonságod!!

2012. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!