Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem fizet bele a...

Férjem nem fizet bele a rezsibe, én egyedül nem tudom fizetni mert munkanélküli vagyok. Még arra sem hajlandó, hogy kereseti igazolást hozzon a munkahelyéről (támogatás igényléshez kellett volna). Válásra nincs pénzem. Hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
Már nincs közöttünk szeretet, teljes az elhidegülés, de egy házban élünk. Két kiskorú gyermekünk van.
2010. febr. 12. 07:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Januártól nincs munkám, azóta próbálkozom. A válást csak akkor indítom el,ha már lesz munkahelyem. A férjemnek pedig nincs joga ahhoz, hogy így álljon bosszút.
2010. febr. 12. 09:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rakod ki a férjed, és költözteted be az új párodat? Vagy tőle ciki lenne olyat kérni, hogy kvázi tartson el benneteket, amíg nem lesz munkád? És a férjedtől mire föl várnád el, hogy tartson téged is el, mikor tudja, hogy csak addig van maradása, amíg neked nincs pénzed?
2010. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amíg házasságban élek nem költöztetem be az új páromat. A férjem pedig jól érzi magát, pláne hogy momentán én fizetem a rezsit. Kirakhatnám ha nem lenne erőfölényben velem szemben.
2010. febr. 12. 15:49
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Na igen ezért kell jogi úton ezt megoldani ha szép szóval nem megy!!

Add be a válópert és lépjél.Szülők uj pasi valaki csak tud neked segíteni.Ne mujáskodjál!!A te és a te gyermeked életéről van szó.Milyen példát mutatsz te igy??

2010. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!